Lijn 68 Amsterdam Station Sloterdijk - Schiphol Station NS
Versie door Een ov fan (overleg | bijdragen) op 6 mrt 2024 om 15:17
Voormalige buslijn 68 | |
Vervoerder(s) | CN i.c.m. GVB |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 68 reed van Sloterdijk via Geuzenveld, Osdorp en Badhoevedorp naar Schiphol.
Dienstregeling
- Tussen Badhoevedorp en Schiphol werd maximaal twee keer per uur gereden.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Station Sloterdijk | ||
Amsterdam, Station De Vlugtlaan | ||
Amsterdam, Burgemeester Fockstraat | ||
Amsterdam, Burgemeester Eliasstraat | ||
Amsterdam, Plein '40-'45 | ||
Amsterdam, Antony Moddermanstraat | ||
Amsterdam, Dr. H. Colijnstraat | ||
Amsterdam, Aalbersestraat | ||
Amsterdam, Sam van Houtenstraat | ||
Amsterdam, De Savornin Lohmanstraat | ||
Amsterdam, Troelstralaan | ||
Amsterdam, Willinklaan | ||
Amsterdam, Herman Bonpad | ||
Amsterdam, Geerban / Ookmeerweg | ||
Amsterdam, Vrijzicht | ||
Amsterdam, Osdorpplein | ||
Amsterdam, Meer en Vaart | ||
Amsterdam, De la Sallestraat | ||
Amsterdam, Koos Vorrinkweg | ||
Amsterdam, Pieter Calandlaan | ||
Amsterdam, Jan van Zutphenstraat | ||
Amsterdam, Langsom | ||
Badhoevedorp, Badhoevelaan | ||
Badhoevedorp, Havikstraat | ||
Badhoevedorp, R.K. Kerk | ||
Badhoevedorp, Pa Verkuyllaan | ||
Badhoevedorp, Schuilhoeve | ||
Schiphol, Loevesteinse Dwarsweg | ||
Schiphol, Elzenhof | ||
Schiphol, Station NS |
Geschiedenis
In de dienstregeling 1986/1987 reden alle ritten nog het hele traject, waardoor over het hele traject een kwartierdienst geboden werd en 's avonds en zondag een halfuurdienst.