Lijn E Delft Coenderstraat/Station - Monster Heerenstraat
Versie door Een ov fan (overleg | bijdragen) op 11 feb 2024 om 10:38 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=E |lijncat=abc |route=Delft - Den Hoorn - De Lier - Westerlee - Naaldwijk - Zwartendijk - Monster |vervoerder=Westlandsche Stoomtramweg Maatscha...')
Voormalige buslijn E | |
Vervoerder(s) | Westlandsche Stoomtramweg Maatschappij |
Regio | Haaglanden |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1949 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 2x/dag |
Avond (weekend) | 1x/uur |
Zaterdag | 0-1x/(2) uur |
Zondag | 0-1x/(2) uur |
Lijn E reed van Delft via Den Hoorn, De Lier, Westerlee, Naaldwijk en Zwartendijk naar Monster.
Dienstregeling
- In het weekend werd richting Delft vanaf circa 12:00 uur gereden en viel eenmalig een gat van 2 uur in de dienstregeling. Richting Monster werd al vanaf circa 07:00 uur gereden, waarbij tot circa 14:00 uur 1x/2 uur werd gereden.
Route
Halte | ||
Delft, Coenderstraat/Station | ||
Den Hoorn, Den Hoorn | ||
Het Woud, Het Woud | ||
De Lier, Café van den Berg | ||
Westerlee, Verkeersplein | ||
Naaldwijk, Wilhelminaplein | ||
Zwartendijk, Veiling | ||
Monster, Heerenstraat |
Geschiedenis
Het verloop van deze buslijn is onbekend.