Lijn 462 Helenaveen Hotel d'Ouwe Peel - Deurne Hoofdingang Ziekenhuis
Versie door Een ov fan (overleg | bijdragen) op 7 jan 2024 om 18:21
Voormalige buurtbuslijn 462 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessies | SRE De Peel, Samenwerkingsverband Regio Eindhoven |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | 8 januari 2006 t/m 10 december 2016 |
Voorganger(s) | 162 |
Opvolger(s) | 262 |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 462 reed van Helenaveen via Griendtsveen en Zeilberg naar Deurne.
Dienstregeling
- Deze lijn reed vrij onregelmatig, waarbij in totaal 8 ritten werden gereden.
- Tussen 10:00 en 13:00 uur werd niet gereden.
- In de spitsuren vielen enkele 'gaten' in de dienstregeling waarin er geen rit reed.
Route
Halte | ||
Helenaveen, Oude Peelstraat | ||
Helenaveen, Brug Eierloods | ||
Helenaveen, Brug Kamp | ||
Helenaveen, Brug Joosten | ||
Helenaveen, Brug Emmahoeve | ||
Helenaveen, Brug Derks | ||
Griendtsveen, Kerk | ||
Griendtsveen, Helenaveenseweg | ||
Griendtsveen, Griendtsveenseweg | ||
Griendtsveen, Voorpeelweg | ||
Zeilberg, Beatrixstraat | ||
Zeilberg, Parochiehuis | ||
Deurne, Hagelkruisweg | ||
Deurne, Station | ||
Deurne, Sint Willibrordusplantsoen | ||
Deurne, Beethovenlaan | ||
Deurne, Zandbosweg | ||
Deurne, Swinkelslaan | ||
Deurne, Ziekenhuis Hoofdingang |