Lijn 657 Oudenaarde Sportcentrum - Avelgem Station
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 657 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Vervoerregio | Vlaamse Ardennen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Voorganger(s) | 66 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 657 rijdt van Oudenaarde via Leupegem, Melden, Berchem, Kerkhove en Waarmaarde naar Avelgem.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Avelgem naar Oudenaarde Sportcentrum.
- In de middagspits rijdt één rit van Oudenaarde Station naar Avelgem.
- Op woensdag rijdt één rit rond het middaguur van Oudenaarde Sportcentrum naar Avelgem. In de middagspits wordt dan niet gereden.
Route
Halte | ||
Oudenaarde, Sportcentrum | ||
Oudenaarde, V.T.I. | ||
Oudenaarde, Station | ||
Oudenaarde, Tacambaro | ||
Oudenaarde, Markt | ||
Oudenaarde, Provinciaal Instituut Vlaamse Ardennen | ||
Leupegem, Westerring | ||
Melden, Schapendries | ||
Melden, Meldenstraat | ||
Melden, Dorp | ||
Melden, Berchemweg | ||
Melden, Middenweg | ||
Berchem, Heylbroekstraat | ||
Berchem, Kasteelstraat | ||
Berchem, Pontstraat | ||
Berchem, Brugzavel (Sofinal) | ||
Berchem, Zonnestraat | ||
Kerkhove, Kerk | ||
Waarmaarde, Sint-Elooi | ||
Avelgem, Den Ast | ||
Avelgem, Langestraat | ||
Avelgem, Toekomststraat | ||
Avelgem, Plaats | ||
Avelgem, Station |
Geschiedenis
Op 1 juli 2023 werd de eerste fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij De Lijn. Op deze datum werd lijn 66 vernummerd naar lijn 657. De dienstregeling blijft ongewijzigd.