Lijn 17 Brugge Station - Sint-Michiels Ten Boomgaard
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 17 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Brugge |
Materieel | Van Hool New A308, Van Hool New A309 |
Opvolger(s) | 5 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 3x/uur (tot 20:30 uur) |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 1-3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 17 rijdt van het Centrum via station Brugge naar het Boudewijnpark in Sint-Michiels.
Dienstregeling
- De ritten richting het Boudewijnpark beginnen in het Centrum, maar de ritten vanuit het Boudewijnpark eindigen bij het Station.
- In de avonduren na 19:00 wordt niet meer naar Sint-Michiels gereden.
- Op zondag tot 13:30 uur wordt slechts één keer per uur gereden.
Route
Halte | ||
Brugge, Stadsschouwburg | ||
Brugge, Jan van Eyckplein | ||
Brugge, Koningsbrug | ||
Brugge, Gouden Handstraat | ||
Brugge, Snaggaardbrug | ||
Brugge, J. & M. Sabbestraat | ||
Brugge, Stokersstraat | ||
Brugge, Komvest | ||
Brugge, De Vest | ||
Brugge, Nikolaas Gombertstraat | ||
Brugge, Ezelpoort | ||
Brugge, Beenhouwerstraat | ||
Brugge, Hoefijzer | ||
Brugge, 't Zand | ||
Brugge, Station | ||
Sint-Michiels, Station West | ||
Sint-Michiels, Rijselsestraat | ||
Sint-Michiels, Sint-Michielskerk | ||
Sint-Michiels, Vijverhof | ||
Sint-Michiels, Casenbroot | ||
Sint-Michiels, Walakker | ||
Sint-Michiels, Baron de Serret | ||
Sint-Michiels, Boudewijnpark | ||
Sint-Michiels, Ten Boomgaard |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op een onbekend moment is de route in het centrum van Brugge aangepast.
Halte | ||
Brugge, Stadsschouwburg | ||
Brugge, Kipstraat | ||
Brugge, Poitevinstraat | ||
Brugge, Howest | ||
Brugge, Nikolaas Gombertstraat |
Vanaf 1 juli 2023 vervalt deze lijn. Reizigers kunnen gebruik maken van lijn 5 of streekbussen richting Zedelgem.