Lijn 61 Bielefeld Hauptbahnhof - Halle Bahnhof/ZOB
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 18 nov 2022 om 18:52
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 61 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | TWV |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City Iveco Crossway |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur (tot 20:00) |
Zondag | 1x/uur |
Zondagavond | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 61 rijdt van Bielefeld Hauptbahnhof via Bielefeld Stadtmitte, Bielefeld Bürgerpark, Bielefeld Universität, Bielefeld Großdornberg, Werther Isingdorf, Werther Stadtmitte en Halle Ascheloh naar Halle Stadtmitte.
Dienstregeling
- Tussen de haltes Jahnplatz en Werther ZOB wordt in combinatie met de lijnen 21 en 62 een verhoogde frequentie aangeboden.
Route
Halte | ||
Bielefeld, Hauptbahnhof | ||
Bielefeld, Jahnplatz | ||
Bielefeld, Notpfortenstraße | ||
Bielefeld, Franziskus-Hospital | ||
Bielefeld, Weststraße | ||
Bielefeld, Rudolf-Oetker-Halle | ||
Bielefeld, Polizeipräsidium | ||
Bielefeld, Sieben Hügel | ||
Bielefeld, Uni/Studentenwohnheim | ||
Bielefeld, Wellensiek Süd | ||
Bielefeld, Auf der Egge | ||
Bielefeld, Pappelkrug | ||
Bielefeld, Dornberg Freibad | ||
Bielefeld, Twellbachtal | ||
Bielefeld, Dornberg Bürgerzentrum | ||
Werther, Paar | ||
Werther, Huxohl | ||
Werther, Schwarzer Weg | ||
Werther, ZOB | ||
Werther, Haller Straße | ||
Werther, Waidmannsruh | ||
Halle, Wertherberg | ||
Halle, Kalkwerk | ||
Halle, Tiefer Weg | ||
Halle, Wertherstraße | ||
Halle, Bahnhof/ZOB |
Geschiedenis
Op 1 augustus 2021 werd de exploitatie overgenomen door de TWV ten koste van de DB Ostwestfalen-Lippe-Bus. Hierbij werd de halte Klosterstraße aan de Oberntorwall hernoemd in Notpfortenstraße.
Op 27 juni 2022 verviel de halte Kesselbrink in Bielefeld.