Lijn 63 rijdt van Maastricht via Lanaken, Opgrimbie en Maasmechelen naar Eisden. In de spits rijdt er één extra verdichtingsrit tussen Lanaken en Maasmechelen.
Route
|
Halte
|
|
Maastricht, Station NS |
|
|
Maastricht, Boschstraat / Sphinx |
|
|
Maastricht, Boschstraat / Markt |
|
|
Maastricht, Cabergerweg |
|
|
Smeermaas (B), Kruispunt |
|
|
Lanaken (B), Cultureel Centrum |
|
|
Lanaken (B), Tournebride |
|
|
Neerharen (B), Steenweg |
|
|
Rekem (B), Populierenlaan |
|
|
Opgrimbie (B), Kruispunt |
|
|
Opgrimbie (B), Centrum |
|
|
Maasmechelen (B), Centrum |
|
|
Eisden (B), Bloemenlaan |
|
|
Eisden (B), Post |
|
|
Eisden (B), Maasmechelen Village |
|