Lijn 14 Osnabrück, Berningshöhe - Eberleplatz
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 13 nov 2021 om 10:42
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 14 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Osnabrück |
Verkeersverbond | VOS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Osnabrück |
Materieel | MAN Lion's City Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/uur |
Dal | 2-3x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 14 rijdt van Osnabrück Berningshöhe via Kalkhügel, Stadtmitte, Hauptbahnhof, Gertrudenberg en Sonnenhügel naar Haste.
Dienstregeling
- Doordeweeks wordt 3x/uur gereden tussen de haltes Berningshöhe en Nettebad en 2x/uur tussen de haltes Nettebad en Eberleplatz.
- In de avonduren en in het weekend wordt 2x/uur gereden tussen de haltes Berningshöhe en Nettebad en 1x/uur tussen de haltes Nettebad en Eberleplatz. Na circa 22:00 uur wordt 1x/uur de gehele route gereden.
Route
Halte | ||
Osnabrück, Berningshöhe | ||
Osnabrück, Bergerkamp | ||
Osnabrück, Hauswörmannsweg | ||
Osnabrück, Ziegenbrink | ||
Osnabrück, Johannisfriedhof | ||
Osnabrück, Magdalenenstraße | ||
Osnabrück, Uhlhornstraße | ||
Osnabrück, Kalkhügel | ||
Osnabrück, Laischaftsstraße | ||
Osnabrück, Agentur für Arbeit | ||
Osnabrück, Finanzamt | ||
Osnabrück, Neumarkt | ||
Osnabrück, Stresemannplatz | ||
Osnabrück, Hauptbahnhof | ||
Osnabrück, Berliner Platz | ||
Osnabrück, Nonnenpfad | ||
Osnabrück, Gertrudenkirche | ||
Osnabrück, Klinikum Gertrudenberg | ||
Osnabrück, Karl-Luhmann-Heim | ||
Osnabrück, Schulzentrum Sonnenhügel | ||
Osnabrück, Dammer Hof | ||
Osnabrück, Dinklager Weg | ||
Osnabrück, Haster Weg | ||
Osnabrück, Nettebad | ||
Osnabrück, Saßnitzer Straße | ||
Osnabrück, Eberleplatz |