Lijn 62 Bielefeld Hauptbahnhof - Borgholzhausen Enkefeld
Buslijn 62 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | TWV |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City Iveco Crossway |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 62 rijdt van Bielefeld Hauptbahnhof via Bielefeld Stadtmitte, Bielefeld Universität, Bielefeld Pappelkrug, Bielefeld Großdornberg, Werther Isingdorf, Werther Stadtmitte en Borgholzhausen Barnhausen naar Borgholzhausen Stadtmitte.
Dienstregeling
- Van maandag tot en met zaterdag wordt een verdubbelde frequentie aangeboden tussen Bielefeld Hauptbahnhof en Werther ZOB. De ritten die in Werther eindigen rijden een rondje via de halte Buchenweg.
- Rond de schooltijden rijden enkele extra ritten tussen Borgholzhausen Enkefeld en Werther ZOB. In de ochtendspits rijdt hierbij een enkele rit door naar Werther Gesamtschule. Tevens rijdt in de ochtendspits een scholierenrit naar Borgholzhausen Gesamtschule waarbij niet gestopt wordt bij de halte Potthof. In de middag komen enkele ritten vanaf Borgholzhausen Gesamtschule en rijdt richting Borgholzhausen een rit via Werther Gesamtschule.
- Tussen de haltes Jahnplatz en Werther ZOB wordt in combinatie met de lijnen 21 en 61 een verhoogde frequentie aangeboden.
Route
Halte | ||
Bielefeld, Hauptbahnhof | ||
Bielefeld, Kesselbrink | ||
Bielefeld, Jahnplatz | ||
Bielefeld, Notpfortenstraße | ||
Bielefeld, Franziskus-Hospital | ||
Bielefeld, Weststraße | ||
Bielefeld, Rudolf-Oetker-Halle | ||
Bielefeld, Polizeipräsidium | ||
Bielefeld, Sieben Hügel | ||
Bielefeld, Uni/Studentenwohnheim | ||
Bielefeld, Wellensiek Süd | ||
Bielefeld, Auf der Egge | ||
Bielefeld, Pappelkrug | ||
Bielefeld, Dornberg Freibad | ||
Bielefeld, Twellbachtal | ||
Bielefeld, Dornberg Bürgerzentrum | ||
Werther, Paar | ||
Werther, Huxohl | ||
Werther, Schwarzer Weg | ||
Werther, Gesamtschule | ||
Werther, ZOB | ||
Werther, Gesamtschule | ||
Werther, Eichenstraße | ||
Werther, Buchenweg | ||
Werther, Ahornweg | ||
Werther, Haller Straße | ||
Werther, Kök | ||
Werther, Tremper | ||
Werther, Hapkenberg | ||
Werther, Abzweig Neuenkirchen | ||
Werther, Pohlmann | ||
Borgholzhausen, Abzweig Barnhausen | ||
Borgholzhausen, Barnhausen Siedlung | ||
Borgholzhausen, Potthoff | ||
Borgholzhausen, Winkelshütter Straße | ||
Borgholzhausen, Gesamtschule | ||
Borgholzhausen, Sundernstraße | ||
Borgholzhausen, Klingenhagen | ||
Borgholzhausen, Ravensberger Straße | ||
Borgholzhausen, Masurenweg | ||
Borgholzhausen, Enkefeld |
Geschiedenis
Op 1 augustus 2021 werd de exploitatie overgenomen door de TWV ten koste van de DB Ostwestfalen-Lippe-Bus. Nieuw hierbij was dat van maandag tot en met zaterdag de korte ritten tussen Bielefeld en Werther een extra ronde via de halte Gesamtschule in Werther gingen maken. In Borgholzhausen werd het eindpunt verlegd van de halte Schützenhaus naar de nieuwe halte Enkefeld. Tevens werd een aantal haltes hernoemd. Zo werd de halte Schützenhaus hernoemd in Ravensberger Straße, de halte Schüco Enkefeld in Masurenweg, de halte Funke in Klingenhagen, de halte Strothenke in Sundernstraße, de halte Meyers Mühle in Winkelshütter Straße, de halte Ahlemeyer in Barnhausen Siedlung, de halte Kisker in Abzweig Barnhausen en de halte Klosterstraße in Notpfortenstraße.
Halte | ||
Borgholzhausen, Potthoff | ||
Borgholzhausen, Meyers Mühle | ||
Borgholzhausen, Strothenke | ||
Borgholzhausen, Funke | ||
Borgholzhausen, Schüco Enkefeld | ||
Borgholzhausen, Schützenhaus |