Lijn 124 Purmerend Tramplein - De Rijp Bellesloot
Voormalige buslijn 124 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Zaanstreek en Waterland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 31 mei 1981 t/m ... |
Voorganger(s) | 114 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 124 reed van Purmerend via Zuidoostbeemster en Middenbeemster naar De Buurt.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reden drie ritten verder als lijn 100 naar Amsterdam en 's middags begonnen drie ritten als lijn 100 in Amsterdam.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Purmerend, Tramplein | ||
Purmerend, Gedempte Singelgracht | ||
Zuidoostbeemster, Wouter Sluislaan | ||
Zuidoostbeemster, Dirk Dekkerstraat | ||
Zuidoostbeemster, Kolkpad | ||
Zuidoostbeemster, Zuiderweg | ||
Zuidoostbeemster, Breebaart | ||
Zuidoostbeemster, Middenweg | ||
Zuidoostbeemster, Volgerweg | ||
Zuidoostbeemster, De Kleine Bijenkorf | ||
Middenbeemster, De Knip | ||
Middenbeemster, Klaas Hogetoornlaan | ||
Middenbeemster, De Buurt | ||
Middenbeemster, Nicolaas Cromhoutlaan | ||
Middenbeemster, Insulindelaan | ||
Middenbeemster, Blikken Schel | ||
Middenbeemster, Melkfabriek De Tijd | ||
Middenbeemster, Wormerweg | ||
De Rijp, Klaterbuurt | ||
De Rijp, Rijper Wapen | ||
De Rijp, Brandweerkazerne | ||
De Rijp, Jan Boonplein | ||
De Rijp, Julianalaan | ||
De Rijp, Bellesloot |
Geschiedenis
Op 31 mei 1981 werd de oude lijn 114 vernummerd naar 124 om doubleures in de lijnnummering te voorkomen. De bus ging de hele week door 1x/uur rijden, in de ochtendspits tussen 06.30 en 08.00 en 's middags tussen 12.30 en 18.00 werd echter elk half uur gereden.