Lijn 036 Mönchengladbach Hauptbahnhof - Willich Sankt Töniser Straße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 15 jul 2021 om 21:45
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 036 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | NEW MöBus |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro (G) Solaris Urbino (G) |
Rijdt sinds | 1 december 2019 |
Voorganger(s) | 036 |
Frequenties
| |
Spits | 1-5x/uur |
Spits (vakantie) | 1-3x/uur |
Dal | 1-3x/uur |
Avond (werkdagen) | 0-3x/uur |
Zaterdag | 1-3x/uur |
Zaterdagavond | 0-2x/uur |
Zondag | 1x/(2) uur |
Zondagavond | 0-1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 036 rijdt van Mönchengladbach Hauptbahnhof via Mönchengladbach Neuwerk, Willich Neersen en Willich Schiefbahn naar Willich Stadtmitte.
Dienstregeling
- Doordeweeks tot circa 21:00 uur wordt 3x/uur gereden tussen Mönchengladbach en Neersen Am Schloss. Vervolgens wordt 1x/uur doorgereden naar Willich Sankt Töniser Straße.
- In de spitsuren wordt 1x/uur extra doorgereden vanaf Neersen Am Schloss naar Schiefbahn Kirche of Schiefbahn Industriegebiet.
- Doordeweeks rijden in de ochtendspits enkele extra ritten vanaf Willich Sankt Töniser Straße. Tevens rijden enkele scholierenritten in de ochtendspits tussen Mönchengladbach Hauptbahnhof en Neuwerk Markt of de Bendhütter Straße.
- Doordeweeks na circa 21:00 uur en in het weekend na 20:00 uur wordt 1x/uur gereden tussen Mönchengladbach Hauptbahnhof en Schiefbahn Kirche.
- Op zaterdag wordt tot circa 14:00 uur dezelfde dienstregeling gehanteerd als doordeweeks overdag. Na circa 14:00 uur wordt de frequentie verlaagd naar 2x/uur, waarbij 1x/uur naar Willich Sankt Töniser Straße en 1x/uur naar Neersen Am Schloss wordt gereden.
- Op zondag wordt 1x/uur gereden tussen Mönchengladbach Hauptbahnhof en Neersen Am Schloss en 1x/2 uur rijdt een bus van en naar Willich Sankt Töniser Straße.
Route
Halte | ||
Mönchengladbach, Hauptbahnhof/Europaplatz | ||
Mönchengladbach, Am Bour | ||
Mönchengladbach, Voltastraße | ||
Mönchengladbach, Bozener Straße | ||
Mönchengladbach, Alsstraße Unterführung | ||
Mönchengladbach, Als-/Zeppelinstraße | ||
Mönchengladbach, Nordring | ||
Mönchengladbach, Bendhütter Straße | ||
Mönchengladbach, Liebfrauenstraße | ||
Mönchengladbach, Neuwerk Markt | ||
Mönchengladbach, Dammer Feld | ||
Mönchengladbach, Polizeipräsidium | ||
Mönchengladbach, Rhein-Maas-Zentrum | ||
Mönchengladbach, Abtshof | ||
Mönchengladbach, Trabrennbahn | ||
Mönchengladbach, Am Nordkanal | ||
Willich, Neersen Bahnhof | ||
Willich, An der Landwehr | ||
Willich, Neersen Am Schloss | ||
Willich, Niershalle | ||
Willich, Nehnhof | ||
Willich, Niederheide Kreuz | ||
Willich, Schiefbahn Nord Bahnhof | ||
Willich, Ulmenstraße | ||
Willich, Arnold-Leenen-Straße | ||
Willich, Seidenweberstraße | ||
Willich, Zehnthofstraße | ||
Willich, Schiefbahn Kirche | ||
Willich, Siedlerallee | ||
Willich, Bruchstraße | ||
Willich, Schiefbahn Industriegebiet | ||
Willich, Schiefbahn Industriegebiet 2 | ||
Willich, Rembrandtstraße | ||
Willich, Stachelbeerweg | ||
Willich, Am Anger | ||
Willich, Bonnenring | ||
Willich, Jupiterstraße | ||
Willich, Franz-Liszt-Straße | ||
Willich, Kirche | ||
Willich, Parkstraße | ||
Willich, Sankt Töniser Straße |
Geschiedenis
Op 1 december 2019 werd het eindpunt in Willich verlegd naar de Sankt Töniser Straße. Hierbij werd de halte Parkstraße in de route opgenomen en kwam de halte Sportzentrum te vervallen. Bovendien werd de halte Spinnerstraße hernoemd in Nordring, de halte Dammer Straße in Dammer Feld en de halte Haus Ohlenforst in Liebfrauenstraße.
Op 1 juli 2021 kwamen de scholierenritten tussen de haltes Neersen Am Schloss, Ulmenstraße en Schiefbahn Kirche te vervallen. Deze ritten werden geïntegreerd in lijn 038.