Lijn 11 Utrecht, Centraal Station - De Uithof UMC WKZ
Voormalige buslijn 11 | |
Vervoerder(s) | GVU |
Concessies | Stadsvervoer Utrecht, Stadsvervoer Utrecht (2003-2005) |
Regio | Midden-Utrecht |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Utrecht |
Materieel | Van Hool newAG(G)300 |
Periode | ... t/m 1 september 2013 |
Opvolger(s) | 11 |
Frequenties
| |
Spits | 10-12x/uur |
Spits (vakantie) | 6-8/uur (zomer) |
Dal | 6x/uur |
Dal (vakantie) | 4-6x/uur (zomer) |
Avond | 4x/uur |
Avond (vakantie) | 1-6x/uur (zomer) |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zondag | 1-4x/uur |
Zondag (vakantie) | 1-2x/uur (zomer) |
Lijn 11 reed van station Utrecht Centraal via de Biltstraat en Rijnsweerd naar De Uithof en het Wilhelmina Kinderziekenhuis.
Route
Halte | ||
Utrecht, Centraal Busstation Noord | ||
Utrecht, Neude | ||
Utrecht, Janskerkhof | ||
Utrecht, Stadsschouwburg | ||
Utrecht, Wittevrouwen | ||
Utrecht, Oorsprongpark | ||
Utrecht, Rijnsweerd Noord | ||
Utrecht, Rijnsweerd Zuid | ||
Utrecht, Botanische Tuinen | ||
Utrecht, Heidelberglaan | ||
Utrecht, AZU | ||
Utrecht, WKZ |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Halte | ||
Utrecht, Botanische Tuinen | ||
Utrecht, Kruytgebouw | ||
Utrecht, Langeveldgebouw | ||
Utrecht, Bestuursgebouw | ||
Utrecht, Academisch Ziekenhuis |
Met ingang van 1 mei 2007 werd de nieuwe HOV-baan in De Uithof in gebruik genomen. Hierdoor vervielen de haltes Kruytgebouw, Langeveldgebouw en Bestuursgebouw. Deze werden vervangen door de nieuwe halte Heidelberglaan.
Sinds 2 september 2013 rijdt lijn 11 verder naar P+R terrein De Uithof.