Lijn NE13 Gelsenkirchen Hauptbahnhof - Bochum Leithe Gelsenkirchener Straße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 21 mrt 2021 om 15:05
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Nachtbuslijn NE13 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | BOGESTRA |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Solaris Urbino Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Vrijdagnacht | 1x/uur |
Zaterdagnacht | 1x/uur |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn NE13 rijdt van Gelsenkirchen Hauptbahnhof via Gelsenkirchen Ückendorf, Bochum Wattenscheid, Bochum Leithe, Essen Kray, Essen Schonnebeck en Gelsenkirchen Rotthausen naar Gelsenkirchen Hauptbahnhof.
Route
Halte | ||
Gelsenkirchen, Hauptbahnhof | ||
Gelsenkirchen, Feuerwache | ||
Gelsenkirchen, Almastraße | ||
Gelsenkirchen, Bergmannstraße | ||
Gelsenkirchen, Lazarettstraße | ||
Gelsenkirchen, Ückendorfer Platz | ||
Gelsenkirchen, Nikolaus-Groß-Straße | ||
Gelsenkirchen, Südfriedhof | ||
Bochum, Buchenstraße | ||
Bochum, Hüller Straße | ||
Bochum, Markusstraße | ||
Bochum, Freiheitstraße | ||
Bochum, August-Bebel-Platz | ||
Bochum, Saarlandstraße | ||
Bochum, Römereigasse | ||
Bochum, Gertrudisplatz | ||
Bochum, Bogenstraße | ||
Bochum, Leithestraße | ||
Bochum, Hohensteinstraße | ||
Bochum, Leithe Gelsenkirchener Straße | ||
Bochum, Rüggenberg | ||
Gelsenkirchen, Nattmannsweg | ||
Essen, Kemnastraße | ||
Essen, Volksgarten | ||
Essen, Im Beiseling | ||
Essen, Ottostraße | ||
Essen, Kellinghausstraße | ||
Essen, Zeche Bonifacius | ||
Essen, Imhoffweg | ||
Gelsenkirchen, Achternbergstraße | ||
Gelsenkirchen, Schemannstraße | ||
Gelsenkirchen, Karl-Meyer-Straße | ||
Gelsenkirchen, Schonnebecker Straße | ||
Gelsenkirchen, Auf der Reihe | ||
Gelsenkirchen, Schulz-Briesen-Straße | ||
Gelsenkirchen, Gottfriedstraße | ||
Gelsenkirchen, Wittekindstraße | ||
Gelsenkirchen, Hauptbahnhof |