Lijn 13 Leiden, Centraal Station - Groenoord/Zuidwest
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 30 okt 2010 om 16:51 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=13 |vervoerder=Connexxion |concessie=Duin- en Bollenstreek/Leiden Rijnstreek/Midden-Holland |materieel=VDL Berkhof Ambassador, [[Mercedes-B…')
Voormalige buslijn 13 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Duin- en Bollenstreek/Leiden Rijnstreek/Midden-Holland |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Citaro |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 13 reed vanaf het station een grote lus door de wijken Groenoord, Zuidwest en Stevenshof.
Route
Halte | ||
Leiden, Centraal Station | ||
Leiden, Posthof | ||
Leiden, Diaconessenhuis | ||
Leiden, Zweilandlaan | ||
Leiden, Groenoordhallen | ||
Leiden, Anna van Saksenstraat | ||
Leiden, Oude Herengracht | ||
Leiden, Pelikaanstraat | ||
Leiden, Hooigracht | ||
Leiden, Oosterkerkstraat | ||
Leiden, Zijlsingel | ||
Leiden, Bruggravenlaan | ||
Leiden, Moddermanstraat | ||
Leiden, Lorentzkade | ||
Leiden, Station Lammenschans | ||
Leiden, Meloenstraat | ||
Leiden, Rosenburch | ||
Leiden, 5 Mei-plein | ||
Leiden, De Bazelstraat | ||
Leiden, Kennedylaan | ||
Leiden, Apollolaan | ||
Leiden, Brahmslaan | ||
Leiden, Verdistraat | ||
Leiden, Debussystraat | ||
Leiden, Bizetpad | ||
Voorschoten, Trompweg | ||
Voorschoten, Station De Vink | ||
Leiden, Anne Frankweg | ||
Leiden, Stevensbloem | ||
Leiden, Helena Verburgstraat | ||
Leiden, Gandhistraat | ||
Leiden, Turkooislaan | ||
Leiden, Robijnstraat | ||
Leiden, Opaalstraat | ||
Leiden, Dr. Lelylaan | ||
Leiden, Cruquiuslaan | ||
Leiden, Jan Luykenlaan | ||
Leiden, Muiderkring | ||
Leiden, Gerard Brandtlaan | ||
Leiden, Centraal Station |