Lijn 22 Alkmaar, Rietschoot - De Hoef/Van Goghlaan
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 18 sep 2010 om 13:35 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=22 |vervoerder=Connexxion |concessie=Stadsdienst Alkmaar (2002 - 2008) |lijnsoort=Stadsbus |periode=t/m 13 december 2008 |frequentie_spits=6x/u…')
Voormalige buslijn 22 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Stadsdienst Alkmaar (2002 - 2008) |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 13 december 2008 |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/1,5 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 22 reed van de wijk Koedijk via 't Rak, De Horn, Station Noord en het Station naar de wijk De Hoef in Alkmaar.
In de spitsuren zijn er 4x per uur versterkingsritten tussen de Laan van Keulen en het Station. De laatste 2 ritten richting Rietschoot rijden niet naar Rietschoot maar naar de J. Huizingastraat.
Route
Halte | ||
Alkmaar, Rietschoot | ||
Alkmaar, Meijersloot | ||
Alkmaar, De Landman | ||
Alkmaar, Penningweg | ||
Alkmaar, J. Huizingastraat | ||
Alkmaar, Aïdastraat | ||
Alkmaar, H.de Riesstraat | ||
Alkmaar, Laan van Keulen | ||
Alkmaar, Daalmeerpad | ||
Alkmaar, Ardennenstraat | ||
Alkmaar, Eggestraat | ||
Alkmaar, Faktorij | ||
Alkmaar, Branderij | ||
Alkmaar, Laan van Bath | ||
Alkmaar, Laan van Troyes | ||
Alkmaar, Europaboulevard / Winkelcentrum | ||
Alkmaar, Grevelingen | ||
Alkmaar, Schinkelwaard / Muiderwaard | ||
Alkmaar, Station Noord | ||
Alkmaar, Drechterwaard | ||
Alkmaar, Zeswielen | ||
Alkmaar, 't Rode Hert | ||
Alkmaar, Zaagmolenstraat | ||
Alkmaar, Kanaalkade | ||
Alkmaar, Station NS | ||
Alkmaar, Bergerweg | ||
Alkmaar, Oude Hoeverweg | ||
Alkmaar, L. Doomerstraat | ||
Alkmaar, Hobbemalaan | ||
Alkmaar, Winkelcentrum De Hoef | ||
Alkmaar, A. de Gelderlaan | ||
Alkmaar, Mesdaglaan | ||
Alkmaar, Mesdaglaan / Picassolaan | ||
Alkmaar, De Vluchthoeve / Picassolaan | ||
Alkmaar, De Hoef / Van Goghlaan |