Lijn 36 Zoutkamp GADO garage - Oldehove Buitensingel/Hofmastraat
Voormalige buslijn 36 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Regio | West-Groningen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 29 mei 1988 t/m ... |
Voorganger(s) | 36 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | 1x/uur (Middag) |
Dal (vakantie) | 1x/2 uur |
Avond (werkdagen) | 1x/dag |
Avond (weekend) | 1x/dag |
Zaterdag | 3-4x/dag |
Zondag | 2x/dag |
Lijn 36 reed van Zoutkamp via Niekerk, Houwerzijl, Zuurdijk, Leens, Wehe den Hoorn, Warfhuizen, Roodehaan en Saaksum naar Oldehove.
Dienstregeling
- Sommige ritten reden in Oldehove door naar Groningen of kwamen uit Groningen.
- De eerste rit in de middag naar Zoutkamp reed ook via Ulrum, deze reed echter niet in de schoolvakanties.
- Alleen op zondag was de avondrit in beide richtingen.
Route
Halte | ||
Zoutkamp, GADO garage | ||
Zoutkamp, S.H. Woldringhstraat | ||
Zoutkamp, Stationstraat | ||
Vierhuizen, Viersprong | ||
Ulrum, Stationsweg | ||
Niekerk, Woning nr. 9 | ||
Zoutkamp, Dorpshuis | ||
Zoutkamp, School | ||
Niekerk, Zoukamperweg | ||
Niekerk, N.H. Kerk | ||
Houwerzijl, Meester S. de Jongstraat | ||
Houwerzijl, Hollemastraat | ||
Ewer, Hayemaheerd | ||
Zuurdijk, Viersprong | ||
Leens, De Nije Nering | ||
Leens, Kerk | ||
Leens, Wierde | ||
Leens, Borg Verhildersum | ||
Leens, Welgelegen | ||
Wehe den Hoorn, F. Cleveringastraat | ||
Wehe den Hoorn, Gemeentehuis | ||
Wehe den Hoorn, W.H. Timersmastraat | ||
Wehe den Hoorn, Warfhuisterweg | ||
Warfhuizen, Draaipunt | ||
Roodehaan, Brug | ||
Saaksum, Brug | ||
Oldehove, Boventilsterweg | ||
Oldehove, Schipvaart | ||
Oldehove, Schoolstraat | ||
Oldehove, Buitensingel/Hofmastraat |
Geschiedenis
In de GADO Dienstregeling 1988/1989 verviel het traject Groningen - Saaksum van de oude lijn 36 na Saaksum werd voortaan naar Oldehove gereden.