Lijn 639 Ouddorp Oudelandseweg - Middelharnis Gemeentehuis
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Voormalige buslijn 639 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Connexxion |
Concessie | Hoeksche Waard - Goeree-Overflakkee (2016-2023) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador VDL Citea LLE-120 Mercedes-Benz Citaro LE Mercedes-Benz Citaro G |
Periode | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 639 |
Opvolger(s) | 639 |
Frequenties
| |
Spits | 2-7x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 3-5x/dag (ri. Ouddorp) |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 639 reed van Ouddorp via Goedereede, Stellendam en Melissant naar Middelharnis.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reden zeven ritten van Ouddorp naar Middelharnis. Twee van deze ritten startten bij de Oudelandseweg, terwijl de overige ritten bij de Bernhardweg begonnen. In de praktijk reden de tweede tot en met vijfde rit direct na elkaar, waarvan één rit begon op de Oudelandseweg. Ook de laatste twee ritten reden direct na elkaar, beide ritten startten op de Bernhardweg.
- In de middag reden zeven ritten van Middelharnis naar de Bernhardweg in Ouddorp, waarna vier ritten doorreden naar de Oudelandseweg. Aan het begin van de dinsdagmiddag reden daarbovenop twee ritten van Middelharnis naar Ouddorp/ In de praktijk reden de tweede en de derde rit, evenals de vierde en de vijfde rit, direct na elkaar, waarbij één van deze twee ritten naar de Oudelandseweg reed terwijl de andere rit tot de Bernhardweg reed. Ook de twee toegevoegde ritten op dinsdagmiddag reden volgens dit principe. Tussen de laatste twee ritten van de dag zat enkele minuten, waarbij alleen de laatste rit doorreed naar de Oudelandseweg.
Route
Halte | ||
Ouddorp, Oudelandseweg | ||
Ouddorp, Vuurtoren | ||
Ouddorp, Klepperstee | ||
Ouddorp, Toppershoedje | ||
Ouddorp, Groene Weide | ||
Ouddorp, Bernhardweg | ||
70px | Ouddorp, Hofdijksweg | |
Ouddorp, Hoge Pad | ||
Ouddorp, Station | ||
Ouddorp, Kerkhoek | ||
Goedereede, Rijksweg N57 | ||
Stellendam, Provincialeweg N215 | ||
Melissant, Tunneltje | ||
Middelharnis, Gemeentehuis |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 werd de dienstregeling opnieuw aangepast. Enkele ritten gingen voortaan doorrijden naar de halte Oudelandseweg.
Op 15 december 2019 werden alle ritten ingekort tot de halte Bernhardweg. Voor de haltes in het buitengebied van Ouddorp kon voortaan gebruik gemaakt worden van lijn 104. Daarnaast verviel de eerste rit vanuit Ouddorp met vertrek 07:15 uur vanaf de halte Bernhardweg. Voor deze rit werd lijn 104 met overstap op lijn 436 in Stellendam het alternatief.