Lijn 44 Goes Calvijncollege - Stavenisse Poststraat
Buslijn 44 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 44 is een schoolbus en rijdt van Goes via Kloetinge, Kruiningen, Krabbendijke en Rilland naar Tholen.
In de ochtend vertrekt 1 rit van Stavenisse naar Goes. Deze rit gaat na Tholen rechtstreeks naar Goes. 1 rit gaat van Stavenisse naar Krabbendijke en 1 rit gaat van Tholen via Krabbendijke naar Goes.
In de middag rijden 3 ritten van Goes, Calvijn College naar Stavenisse via Krabbendijke. 1 rit rijdt van station Goes via Krabbendijke naar Tholen, waar de reizigigers moeten overstappen op de aansluitende bus naar Stavenisse (ook lijn 44).
Route
Halte | ||
Goes, Calvijn College | ||
Goes, Tiendenschuur | ||
Goes, Westwal (Centrum) | ||
Goes, Station NS | ||
Goes, Kloetingseweg | ||
Kloetinge, Overweg | ||
Kloetinge, Molen | ||
Biezelinge, Caisson | ||
Schore, Oude Rijksweg | ||
Kruiningen, Zandweg | ||
Kruiningen, De Uitkijk | ||
Oostdijk, De Luchtenburg | ||
Krabbendijke, Westelijke Parallelweg | ||
Krabbendijke, Station NS | ||
Krabbendijke, Calvijn College | ||
Rilland, Stationsbuurt (richting Stavenisse) | ||
Rilland, Werfkampen | ||
Rilland, Dorpshuis | ||
Rilland, Begraafplaats | ||
Tholen, Stenenkruisweg | ||
Tholen, Ten Ankerweg | ||
Tholen, Grindweg | ||
Poortvliet, Zuidplantsoen | ||
Scherpenisse, Spuidamstraat | ||
Sint Maartensdijk, Nijverheidsweg | ||
Sint Maartensdijk, Provincialeweg | ||
Sint Maartensdijk, Stenepad | ||
Sint Maartensdijk, Weelweg | ||
Sint Maartensdijk, Zuidmoerseweg | ||
Stavenisse, Zuidmoerseweg | ||
Stavenisse, Boswei | ||
Stavenisse, Poststraat |