Lijn 104 Renesse Transferium - Hellevoetsluis Amnesty Internationallaan
Buslijn 104 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur belbus |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 104 rijdt van het Transferium in Renesse via Port Zélande, Ouddorp, Goedereede en Stellendam naar Hellevoetsluis. Deze lijn maakt deel uit van de concessie HWGO en wordt in opdracht van Arriva gereden door TCR.