Lijn 302 Gummersbach Bahnhof - Waldbröl Busbahnhof
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 302 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | OVAG |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City Mercedes-Benz Citaro |
Rijdt sinds | 9 december 2018 |
Voorganger(s) | 302 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur |
Zondag | 1x/(2) uur |
Zondagavond | 0-1x/2 uur (deels belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 302 rijdt van Gummersbach via Dieringhausen, Bomig, Wiehl, Bierenbachtal, Huppichteroth, Homburg-Bröl, Nümbrecht, Altennümbrecht, Geringhausen, Wirtenbach, Hahn en Romberg naar Waldbröl.
Dienstregeling
- Van maandag tot en met vrijdag en op zondag rijdt de helft van de ritten alleen tussen Gummersbach en Wiehl.
- Op zondagavond wordt 1x/2 uur als belbus gereden tussen Nümbrecht en Waldbröl en 1x/2 uur als reguliere lijnbus tussen Gummersbach en Wiehl.
- Op zondag wordt in Nümbrecht via Schloß Homburg gereden.
Route
Halte | ||
Gummersbach, Bahnhof | ||
Gummersbach, Kreiskrankenhaus | ||
Dieringhausen, Vollmerhausen | ||
Dieringhausen, Bahnhof | ||
Dieringhausen, Brück | ||
Bomig, Sparkasse | ||
Bomig, Kreuzung | ||
Bomig, West | ||
Wiehl, Busbahnhof | ||
Wiehl, Zirrer Straße | ||
Wiehl, Tropfsteinhöhle | ||
Wiehl, Römerstraße | ||
Bierenbachtal, Bierenbachtal | ||
Bierenbachtal, Stockheim Abzweig | ||
Bierenbachtal, Grumeth | ||
Bierenbachtal, Kalkofen | ||
Huppichteroth, Holsteinsmühle | ||
Huppichteroth, Huppichteroth | ||
Homburg-Bröl, Homburg-Bröl | ||
Nümbrecht, Villa Friede | ||
Nümbrecht, Schloß Homburg | ||
Nümbrecht, Denkmal | ||
Nümbrecht, Otto Kaufmann Straße | ||
Nümbrecht, Schulzentrum | ||
Nümbrecht, Otto Kaufmann Straße | ||
Nümbrecht, Engelsstift | ||
Altennümbrecht, Nippes | ||
Altennümbrecht, Geringhausen Abzweig | ||
Geringhausen, Geringhauserhöhe | ||
Wirtenbach, Ahlbusch | ||
Wirtenbach, Wirtenbach | ||
Wirtenbach, Breite Wiese Abzweig | ||
Hahn, Brünglinghausen Abzweig | ||
Hahn, Puhl Abzweig | ||
Hahn, Hahn Abzweig | ||
Romberg, Romberg | ||
Waldbröl, Denkmalstraße | ||
Waldbröl, Busbahnhof |
Geschiedenis
Op 9 december 2018 kreeg lijn 302 een eenduidigere dienstregeling. Voortaan werd de sneldienstroute tussen Gummersbach en Wiehl de nieuwe standaard route en werd tussen Wiehl en Waldbröl altijd via Nümbrecht gereden. De routevariant via Denklingen en de route via Bielstein werden overgenomen door lijnen 303 en 304.