Lijn 941 Kerpen Horrem Bahnhof - Elsdorf Busbahnhof
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 941 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | REVG |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro Scania Citywide |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 0-1x/uur (tot 22:00) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zaterdagavond | 0-1x/2 uur (tot 21:00) |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 941 rijdt van Horrem via Sindorf, Ahe, Heppendorf en Berrendorf naar Elsdorf.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt 2x/uur gereden naar Horrem en in de middagspits naar Elsdorf. Tijdens de vakanties blijft alleen de halfuursdienst in de ochtendspits richting Horrem gehandhaafd.
- In de avonduren wordt alleen van Horrem naar Elsdorf gereden.
Route
Halte | ||
Horrem, Bahnhof | ||
Horrem, Feuerwehr | ||
Sindorf, Bruchhöhe | ||
Sindorf, Ingeborg Bachmann Weg | ||
Sindorf, Heinrich Böll Platz | ||
Sindorf, Nordstraße | ||
Ahe, Wiedenaustraße | ||
Ahe, Heppendorfer Straße | ||
Heppendorf, Heppendorf | ||
Heppendorf, Burg Stammeln | ||
Widdendorf, Widdendorf | ||
Berrendorf, Schule | ||
Berrendorf, Berrendorf | ||
Giesendorf, Giesendorf | ||
Elsdorf, Arnoldusschule | ||
Elsdorf, Busbahnhof |