Lijn 7 Moers Bahnhof - Kamp-Lintfort Neues Rathaus
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 29 aug 2019 om 21:06
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 7 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | NIAG |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 0-1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 0-1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 0-1x/(2) uur |
Zondag | 0-1x/2 uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 7 rijdt van Vluyn via Schaephuysen en Rheurdt naar Kamp-Lintfort.
Dienstregeling
- Buiten de schoolvakanties wordt in de ochtendspits en in de middaguren van en naar Moers gereden. In de middag is dit 1x/2 uur naar Rheurdt Kirche en 1x/2 uur naar Kamp-Lintfort. In de ochtendspits rijden alle ritten met een frequentie van 1x/uur van en naar Kamp-Lintfort.
- De ritten van en naar Moers en enkele scholierenritten doordeweeks rijden via de halte Gasthaus Zur Linde. Alle overige ritten rijden via de halte Vluyner Hof.
- Voor de Grundschule in Rheurdt rijden enkele scholierenritten, daarnaast rijden enkele reguliere ritten via de halte Rheurdt Grundschule. Ook rijdt er een enkele scholierenrit naar Saelhuysen of via Tönisberg naar Vluyn. Sommige van deze ritten rijden als belbus.
- Rond de schooltijden rijden er ook enkele ritten tussen Neukirchen Schulzentrum en Rheurdt Holzhauer met een frequentie van ongeveer 1x/uur.
- In de reguliere dienstregeling van maandag tot en met zaterdag overdag wordt alleen gereden vanaf de halte Vluyner Südring met als eindbestemming 1x/2 uur Rheurdt Kirche en 1x/2 uur Kamp-Lintfort. In de middagspits rijdt één rit tot Rheurdt Holzhauer in plaats van naar Kamp-Lintfort.
- Op zondag rijdt er 1x/2 uur een belbus tussen Vluyn Vluyner Platz en Rheurdt Holzhauer.
Route
Halte | ||
Moers, Bahnhof | ||
Moers, Augustastraße | ||
Moers, Königlicher Hof | ||
Moers, Rathaus | ||
Moers, Steinschen | ||
Moers, Walpurgisstraße | ||
Moers, Parsickstraße | ||
Moers, Venloer Straße | ||
Moers, Hülsdonk Überführung | ||
Neukirchen, Herkweg | ||
Neukirchen, Sparkasse | ||
Neukirchen, Rathaus | ||
Neukirchen, Dicksche Heide | ||
Vluyn, Roosenstraße | ||
Vluyn, Stratmannsweg | ||
Vluyn, Ricarda Huch Straße | ||
Vluyn, Pastoratstraße | ||
Vluyn, Vluyner Südring | ||
Vluyn, Vutz | ||
Vluyn, Rayener Straße | ||
Vluyn, Gasthaus Zur Linde | ||
Neukirchen, Schulzentrum | ||
Vluyn, Vluyner Platz | ||
Vluyn, Vluyner Hof | ||
Vluyn, Leyenburg | ||
Schaephuysen, Bahnhof | ||
Schaephuysen, Littardweg | ||
Schaephuysen, Kirche | ||
Vluyn, Vluyner Südring | ||
Vluyn, Vluyner Hof | ||
Neufeld, Neufeld | ||
Tönisberg, Wolfsbergweg | ||
Tönisberg, Leursdyk | ||
Schaephuysen, Lind | ||
Schaephuysen, Friedhof | ||
Schaephuysen, Rheurdter Straße | ||
Saelhuysen, Maibaumplatz | ||
Saelhuysen, Schüttenhof | ||
Saelhuysen, Vennekelshof | ||
Finkenberg, Finkenberg | ||
Kengen, Velroyenhof | ||
Kengen, Brauers | ||
Kengen, Arden | ||
Kengen, Schneider | ||
Rheurdt, Bergdahlsweg | ||
Rheurdt, Sparkasse | ||
Rheurdt, Kirche | ||
Rheurdt, Grundschule | ||
Rheurdt, Grundschule | ||
Rheurdt, Holzhauer | ||
Rheurdt, Sassenrath | ||
Kamp-Lintfort, Dachsberger Weg | ||
Kamp-Lintfort, Mittelstraße | ||
Kamp-Lintfort, Monterkamp | ||
Kamp-Lintfort, Landwehrweg | ||
Kamp-Lintfort, Sankt Bernhard Hospital | ||
Kamp-Lintfort, Bürgermeister Schmelzing Straße | ||
Kamp-Lintfort, Lange Straße | ||
Kamp-Lintfort, Bahnhofstraße | ||
Kamp-Lintfort, Eyller-/Ferdinantenstraße | ||
Kamp-Lintfort, Sporthalle | ||
Kamp-Lintfort, Konradstraße | ||
Kamp-Lintfort, Gymnasium | ||
Kamp-Lintfort, Prinzenplatz | ||
Kamp-Lintfort, Verkehrspavillon | ||
Kamp-Lintfort, Neues Rathaus |
Geschiedenis
Op 25 maart 2013 verviel grotendeels de verbinding tussen Vluyn en Moers Bahnhof. Er werd van maandag tot en met zaterdag 1x/uur doorgereden van en naar Moers. Vanaf nu doen alleen enkele ritten in de spits dit, wegens parallelliteit met andere lijnen tussen Vluyn en Moers.
Op 28 augustus 2019 werd in de middag één rit vanuit Moers/Vluyn beperkt tot Rheurdt Holzhauer om overlap met lijn SB70 te voorkomen.