Lijn 42 Six Planes Eglise - Menuchenet Dépôt TEC
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 42 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Luxembourg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 september 2009 |
Voorganger(s) | 42 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 42 rijdt van Six Planes via Gros Fays en Vivy naar Menuchenet.
Route
Halte | ||
Six Planes, Eglise | ||
Six Planes, Rue du Village | ||
Six Planes, Rue de Gros Fays | ||
Gros Fays, Calvaire | ||
Gros Fays, Lavoir | ||
Cornimont, Calvaire | ||
Vivy, Carrefour | ||
Vivy, Eglise | ||
Menuchenet, Dépôt TEC |