Lijn 35 Bemmel Papenstraat - Zetten Hoofdstraat
Versie door Reiziger ddrs (overleg | bijdragen) op 22 feb 2009 om 12:28 (Lijn 35: Elst, Station NS - Bemmel, Papenstraat hernoemd naar Lijn 35 Elst, Station NS - Bemmel, Papenstraat: Dubbele punt uit paginanaam)
De enige rechtstreekse openbaar vervoersverbinding tussen de dorpen Elst en Bemmel (beide liggende tussen Arnhem en Nijmegen) wordt gevormd door spitslijn 35.
Frequentie
Lijn 35 rijdt alleen op maandag tot en met vrijdag in de spits in een halfuursdienst. In de daluren moet omgereisd worden via Lent.
Route
De buslijn gaat komende uit Bemmel via het Elster industrieterrein naar station Elst. Daar wordt aansluiting gegeven op de intercity naar Arnhem en Zwolle.
Halte | ||
Papenstraat | ||
Dorpsstraat | ||
de Timp | ||
Loostraat | ||
de Rosmolen | ||
Bemmelseweg | ||
Platinaweg | ||
Nijverheidsweg | ||
Station NS |