Lijn 770 Antwerpen Rooseveltplaats - Zandvliet Stelplaats
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 770 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Antwerpen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Van Hool New AG300 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond (werkdagen) | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zaterdagavond | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 770 rijdt van Antwerpen via Ekeren, Hoevenen, Stabroek en Berendrecht naar Zandvliet.
Dienstregeling
- In de spitsrichting wordt 4x/uur gereden.
- Op zaterdag rijdt deze lijn pas vanaf circa 10:00, voor deze tijd kan gereisd worden met lijn 772.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Sint-Jansplein | ||
Antwerpen, Noorderplaats | ||
Antwerpen, IJzerlaan | ||
Antwerpen, Noorderbrug | ||
Antwerpen, Straatsburgdok | ||
Antwerpen, Groenendaallaan | ||
Antwerpen, Kinepolis | ||
Antwerpen, Luchtbal Kerk | ||
Antwerpen, Dublin | ||
Antwerpen, P+R Luchtbal | ||
Antwerpen, Renaat Veremanstraat | ||
Antwerpen, Ferdinand Verbieststraat | ||
Ekeren, Markt | ||
Ekeren, Blarenstraat | ||
Ekeren, Boerendijk | ||
Ekeren, Leugenberg | ||
Ekeren, Klein Heiken | ||
Ekeren, Plasstraat | ||
Hoevenen, Molenweg | ||
Hoevenen, Markt | ||
Hoevenen, Mannienlaan | ||
Hoevenen, Krekelberg | ||
Hoevenen, Rijstraat | ||
Hoevenen, 's-Hertogendijk | ||
Stabroek, Rode Hoevelaan | ||
Stabroek, Molenberg | ||
Stabroek, Sigarenstraat | ||
Stabroek, Dorp | ||
Stabroek, Van de Poel | ||
Stabroek, Mispelaarlaan | ||
Stabroek, Fabriek | ||
Stabroek, Oud Broek | ||
Berendrecht, Opstal | ||
Berendrecht, Viswater | ||
Berendrecht, Kleine Bredestraat | ||
Berendrecht, Solftplaats | ||
Berendrecht, Prelaatstraat | ||
Berendrecht, Steenweg Zandvliet | ||
Berendrecht, Zoutestraat | ||
Zandvliet, Bakkerstraat | ||
Zandvliet, Dorp | ||
Zandvliet, Aakstraat | ||
Zandvliet, Antwerpsebaan | ||
Berendrecht, Zandweg | ||
Berendrecht, Kapelstraat | ||
Zandvliet, Ruytermansweg | ||
Zandvliet, Stelplaats |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 2006 reed deze lijn met dezelfde route en frequenties.