Lijn 15 Münster, Albachten Bahnhof - Kinderhaus Brüningheide
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 15 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Münster |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Münster |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro G MAN Lion's City G Solaris Urbino G |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond (werkdagen) | 3x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 3x/uur |
Zaterdagavond | 3x/uur (tot 21:00) |
Zondag | 1-2x/uur |
Zondagavond | 2x/uur (tot 21:00) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 15 rijdt van Münster Albachten via Mecklenbeck, Inselbogen, Hauptbahnhof, Zentrum en Kreuz naar Kinderhaus.
Dienstregeling
- Op zondag wordt na 12:00 uur de frequentie verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur.
Route
Halte | ||
Münster, Albachten Bahnhof | ||
Münster, Langenkamp | ||
Münster, Sendener Stiege | ||
Münster, Am Kämpken | ||
Münster, Hohe Geist | ||
Münster, Wierling | ||
Münster, Rottkamp | ||
Münster, Dülmener Straße | ||
Münster, Albachten Kirche | ||
Münster, Meerhook | ||
Münster, Möselerhook | ||
Münster, An der Hansalinie | ||
Münster, Heroldstraße | ||
Münster, Meyerbeerstraße | ||
Münster, Dingbängerweg | ||
Münster, Umspannwerk | ||
Münster, Mersmannsstiege | ||
Münster, Kerkheideweg/Brillux | ||
Münster, Boeselagerstraße | ||
Münster, P+R Weseler Straße | ||
Münster, Buckstraße | ||
Münster, Inselbogen/Sparkassenzentrale | ||
Münster, DZ HYP/IHK | ||
Münster, Kolde Ring/LVM | ||
Münster, Geiststraße | ||
Münster, Sankt Antonius Kirche | ||
Münster, Ludgeriplatz | ||
Münster, Hauptbahnhof | ||
Münster, Eisenbahnstraße | ||
Münster, Altstadt/Bült | ||
Münster, Tibusstraße | ||
Münster, Kreuzschanze | ||
Münster, Hoyastraße | ||
Münster, Nordplatz | ||
Münster, Cheruskerring | ||
Münster, Polizeipräsidium/LWL-Klinik | ||
Münster, Dreifaltigkeitskirche | ||
Münster, Germania Campus | ||
Münster, Meßkamp | ||
Münster, Dreizehnerstraße | ||
Münster, Ermlandweg | ||
Münster, Am Burloh | ||
Münster, Janningsweg | ||
Münster, Kristiansandstraße | ||
Münster, Rektoratsweg | ||
Münster, Kinderhaus Schulzentrum | ||
Münster, Feldstiegenkamp | ||
Münster, Meinertzstraße | ||
Münster, Killingstraße | ||
Münster, Kinderhaus Brüningheide |
Geschiedenis
Op 10 oktober 2016 werd de gehele stadsdienst van Münster opnieuw opgezet. Op lijn 15 werd voortaan altijd via de Ermlandweg gereden, waardoor de route in Kinderhaus versneld werd. Een aantal haltes die niet meer aangedaan werden, gingen bediend worden door lijn 17.
Op 1 augustus 2017 werden de vijf verkeersverbonden in Westfalen samengevoegd tot één tariefverbond met de naam Westfalen Tarif.
Op 30 juli 2018 werd de halte WL Bank/IHK hernoemd in DZ HYP/IHK.