Lijn 606 Loon op Zand Busstation - Andel Prinsentuin College
Versie door Ederveen (overleg | bijdragen) op 24 mei 2010 om 20:03 (Lijn 606 Andel Buitenlaan - Loon op Zand Busstation hernoemd naar Lijn 606 Loon op Zand Busstation - Andel Prinsentuin College)
Buslijn 606 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | West-Brabant |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2 ritten |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 606 is een Schoolliner die rijdt van Loon op Zand, via Kaatsheuvel, Waalwijk, en Wijk en Aalburg, naar het Prinsentuin College in Andel.
Route
Halte | ||
Loon op Zand, Busstation | ||
Kaatsheuvel, Van Heeswijkstraat | ||
Kaatsheuvel, Marktstraat | ||
Kaatsheuvel, Jan de Rooijstraat | ||
Waalwijk, Mozartlaan | ||
Waalwijk, Rossinistraat | ||
Waalwijk, Groenewoudlaan | ||
Waalwijk, Eikenlaan | ||
Waalwijk, Beukenlaan | ||
Waalwijk, De Coubertinlaan | ||
Waalwijk, Overlaatweg | ||
Wijk en Aalburg, Kromme Nol | ||
Wijk en Aalburg, Perzikstraat | ||
Andel, Buitenlaan AOC |