Lijn 388 Gelsenkirchen, Hauptbahnhof - Marienhospital
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 388 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | BOGESTRA |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Gelsenkirchen |
Materieel | Solaris Urbino Mercedes-Benz Citaro |
Rijdt sinds | 1 juli 2019 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 388 rijdt van Gelsenkirchen Hauptbahnhof via Feldmark en Rotthausen naar Ückendorf.
Route
Halte | ||
Gelsenkirchen, Hauptbahnhof | ||
Gelsenkirchen, Machensplatz | ||
Gelsenkirchen, Evangelische Kliniken | ||
Gelsenkirchen, Overwegstraße | ||
Gelsenkirchen, Feldmarkstraße | ||
Gelsenkirchen, Holbeinstraße | ||
Gelsenkirchen, Hans Böckler Allee | ||
Gelsenkirchen, Schwarzmühlenstraße | ||
Gelsenkirchen, Hördeweg | ||
Gelsenkirchen, Auf der Reihe | ||
Gelsenkirchen, Schonnebecker Straße | ||
Gelsenkirchen, Karl Meyer Straße | ||
Gelsenkirchen, Schemannstraße | ||
Gelsenkirchen, Mechtenbergstraße | ||
Gelsenkirchen, Bromberger Straße | ||
Gelsenkirchen, Am Graffweg | ||
Gelsenkirchen, Brüggemannstraße | ||
Gelsenkirchen, Wetterstraße | ||
Gelsenkirchen, Haus Leithe | ||
Gelsenkirchen, Junkerweg | ||
Gelsenkirchen, Marienhospital |
Geschiedenis
Op 1 juli 2019 werd een busverbinding opgericht die vanaf het Hauptbahnhof via Feldmark en Rotthausen naar Ückendorf ging rijden. Op deze manier werd een directe verbinding tussen Feldmark en Rotthausen tot stand gebracht.