Lijn 674 Loon op Zand Busstation - Andel Prinsentuin College
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 15 dec 2018 om 16:33
Buslijn 674 | |
Vervoerder(s) | Bravo (TCR i.o.v. Arriva) |
Concessie | West-Brabant |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Integro |
Rijdt sinds | 10 december 2017 |
Voorganger(s) | 606 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 674 rijdt van Loon op Zand via Kaatsheuvel, Sprang Capelle, Waalwijk, en Wijk en Aalburg naar het Prinsentuin College in Andel.
Dienstregeling
- In de ochtend worden twee ritten naar Andel gereden, in de middag twee ritten naar Loon op Zand.
Route
Halte | ||
Loon op Zand, Busstation | ||
Kaatsheuvel, Efteling | ||
Kaatsheuvel, Braakakker | ||
Kaatsheuvel, Europalaan | ||
Kaatsheuvel, Paulus Potterplein | ||
Kaatsheuvel, Prins Mauritsplein | ||
Kaatsheuvel, Berndijksestraat | ||
Kaatsheuvel, Jan de Rooijstraat | ||
Sprang Capelle, Van der Duinstraat | ||
Sprang Capelle, Achter de Hoven | ||
Sprang Capelle, Kerkstraat | ||
Sprang Capelle, Sprang Kruispunt | ||
Waalwijk, Noorder Allee | ||
Waalwijk, Mozartlaan | ||
Waalwijk, Groenewoudlaan | ||
Waalwijk, Akkerlaan | ||
Waalwijk, Eikendonklaan | ||
Drunen, Stationsstraat | ||
Drunen, Wolfshoek | ||
Wijk en Aalburg, Kromme Nol | ||
Wijk en Aalburg, Perzikstraat | ||
Andel, Prinsentuin College |
Geschiedenis
Op 10 december 2017 werd lijn 606 vernummerd naar lijn 674. In Kaatsheuvel, Sprang Capelle en Drunen werd de route gewijzigd.