Lijn 687 Horst Oude Lind - Venlo Station
Versie door Frankberg19 (overleg | bijdragen) op 21 nov 2018 om 22:08 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{Nieuwedrgl1}} {{LijnInfo |lijnnr=687 |route=Horst → Sevenum → Heierhoeve → Blerick → Venlo |vervoerder=Arriva |concessie=Limburg (2017-2031) |lijnsoor...')
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 687 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 9 december 2018 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 687 rijdt van Horst via Sevenum en Blerick naar Venlo.
Dienstregeling
- In de ochtendspits, buiten de vakanties, rijdt er één rit van Horst naar Venlo.
Route
Halte | ||
↓ | Horst, Oude Lind | |
Horst, Politiebureau | ||
Horst, Loevestraat | ||
Horst, Doolgaardstraat | ||
Horst, Sint Antoniuspark | ||
Horst, Doctor Van de Meerendonkstraat | ||
Horst, Kranestraat | ||
Horst, Industriestraat | ||
Horst, Hegelsom | ||
Horst, Stationsweg | ||
↓ | Horst, Station Zuidzijde | |
Sevenum, Berghemweg | ||
Sevenum, Centrum | ||
Sevenum, Steinhagenstraat | ||
Heierhoeve, Jacob Roggeveenweg | ||
Heierhoeve, Stanleyweg | ||
Heierhoeve, Marco Poloweg | ||
Heierhoeve, Columbusweg | ||
Heierhoeve, James Cookweg | ||
Blerick, Newtonweg | ||
Blerick, Edisonstraat | ||
Blerick, Ampèrestraat | ||
Blerick, Diependijkstraat | ||
Blerick, Muspelheim | ||
Blerick, Da Costastraat | ||
Blerick, Tuindorp | ||
↓ | Blerick, Burgemeester Gommansstraat | |
Venlo, Koninginnesingel | ||
↓ | Venlo, Station |
Geschiedenis
Op 9 december 2018 werd deze lijn geïntroduceerd om zo lijn 87 te versterken tijdens de ochtendspits.