Gebruiker:Regenmaker/Werkplaats
< Gebruiker:Regenmaker
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 20 nov 2018 om 21:54
Hieronder worden verschillende projecten uitgewerkt door gebruiker Regenmaker (overleg).
Verkehrsverbund Rhein-Sieg
- Kreisfreie Stadt Bonn
- Kreis Euskirchen
- Oberbergischer Kreis
- Kreisfreie Stadt Leverkusen
- Kreisfreie Stadt Köln
- Rheinisch Bergischer Kreis
- Rhein Erft Kreis
- Rhein Sieg Kreis
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 801 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVK |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/(2) uur |
Dal | 1x/(2) uur |
Avond | 1x/(2) uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 2x/dag |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 801 rijdt van Euskirchen via Rheder, Kreuzweingarten, Kirspenich, Arloff en Iversheim naar Bad Münstereifel.
Dienstregeling
- Op vrijdag- en zaterdagavond wordt tot middernacht gereden.
- Doordeweeks is de frequentie onregelmatig, maar op de meeste momenten is er een uursdienst.
- De halte Kalkar Ort wordt door ongeveer de helft van de ritten bediend.
Route
Halte | ||
Euskirchen, Bahnhof | ||
Euskirchen, Ruhrpark | ||
Euskirchen, Finanzamt | ||
Euskirchen, Asselbornstraße | ||
Euskirchen, Josef Krauthausen Straße | ||
Euskirchen, Engelbert Goebel Straße | ||
Billig, Billig | ||
Rheder, Hasenhecke | ||
Rheder, Diamantstraße | ||
Kreuzweingarten, Feuerwehr | ||
Kreuzweingarten, Grenzweg | ||
Kirspenich, Fabrikstraße | ||
Arloff, Bahnhof | ||
Kalkar, Ort | ||
70px | Kalkar, Abzweig | |
Iversheim, Arloffer Weg | ||
Iversheim Bahnhof/Mitte | ||
Iversheim, Alte Landstraße | ||
Bad Münstereifel, Gewerbegebiet/Ärztehaus | ||
Bad Münstereifel, Bahnhof |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn 801 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVK |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 0-1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 805 rijdt van Kall via Wallenthal en Scheven naar Dotte.
Dienstregeling
- In de avonduren wordt alleen van Kall naar Dottel gereden.
Route
Halte | ||
Kall, Bahnhof | ||
Kall, Heistert | ||
Kall, Messerschmittstraße | ||
Kall, Wallenthaler Höhe | ||
Wallenthal, Wallenthal | ||
Wallenthal, Lückerather Straße | ||
Scheven, Kirche | ||
Dottel, Dottel |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Waarschuwing: de standaardsortering "807" krijgt voorrang voor de sortering "801".
Buslijn 807 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVK, REVG |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur (tot 14:00) |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 807 rijdt van Euskirchen via Frauenberg, Wichterich, Mülheim, Niederberg, Borr, Friesheim, Ahrem en Lechenich naar Liblar.
Route
Halte | ||
Euskirchen, Bahnhof | ||
Euskirchen, Paul Gerhardt Schule | ||
Euskirchen, Baumstraße | ||
Euskirchen, Kirchstraße | ||
Euskirchen, Veybachstraße | ||
Euskirchen, Gerberstraße | ||
Euskirchen, Luisenplatz | ||
Euskirchen, Weststraße | ||
Euskirchen, Sankt Vither Straße | ||
Euskirchen, Friedhof | ||
Euskirchen, Mercator Kaserne | ||
Frauenberg, Altwerk | ||
Frauenberg, Kirche | ||
Oberwichterich, Oberwichterich | ||
Wichterich, Post | ||
Wichterich, Am alten Bahnhof | ||
Mülheim, Mülheimer Straße | ||
Mülheim, Koenen | ||
Niederberg, Niederberg | ||
Niederberg, Abzweig Borr | ||
Borr, Borr | ||
Niederberg, Abzweig Borr | ||
Friesheim, Zülpicher Straße | ||
Friesheim, Weiße Burg | ||
Friesheim, Kirche | ||
Friesheim, Niederweg | ||
Ahrem, Haus Loosen | ||
Ahrem, Ort | ||
Lechenich, Nikolaus Ehlen Straße | ||
Lechenich, Markt | ||
Lechenich, Bonner Straße | ||
Lechenich, Kölner Ring | ||
Lechenich, P+R | ||
Liblar, Frauenthal | ||
Liblar, Kirche | ||
Liblar, Schloss Gracht | ||
Liblar, Bahnhofstraße | ||
Liblar, Heidebroichstraße | ||
Liblar, Am Vogelsang | ||
Liblar, Erftstadt Bahnhof |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Waarschuwing: de standaardsortering "808" krijgt voorrang voor de sortering "807".
Buslijn 808 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVK |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zaterdagavond | 0-1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Zondagavond | 1x/2 uur (tot 21:00) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 808 rijdt van Euskirchen via Euenheim, Wißkirchen, Obergartzem, Firmenich en Kommern naar Mechernich.
Dienstregeling
- Op vrijdag- en zaterdagavond rijden twee extra late ritten vanaf Euskirchen.
Route
Halte | ||
Euskirchen, Bahnhof | ||
Euskirchen, Veybachstraße | ||
Euskirchen, Gerberstraße | ||
Euskirchen, Kommerner Straße | ||
Euskirchen, Berufskolleg | ||
Euskirchen, Mainstraße | ||
Euskirchen, Alte Tuchfabrik | ||
Euenheim, BZE | ||
Euenheim, Euenheim | ||
Euenheim, Schloßmühlenstraße | ||
Wißkirchen, Harbigstraße | ||
Wißkirchen, Kommerner Straße | ||
Obergartzem, Veynau Abzweig | ||
Obergartzem, Industriepark | ||
Obergartzem, RWZ | ||
Obergartzem, Schule | ||
Firmenich, Mitte | ||
Firmenich, Denkmal | ||
Firmenich, Eifel Therme Zikkurat | ||
Kommern, Kölner Straße | ||
Kommern, Schaven | ||
Kommern, Burghofstraße | ||
Kommern, Mitte | ||
Kommern, Gielsgasse | ||
Kommern, Mechernicher Weg | ||
Mechernich, Schimmelsweg | ||
Mechernich, Stiftsweg | ||
Mechernich, Bahnhof |
Categorieën:
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 801
- Buitenlandse buslijnen
- Concessie VRS
- Lijn in Duitsland
- Plaats Euskirchen
- Station Euskirchen
- Plaats Arloff
- Bad Münstereifel-Arloff
- Pagina's met onjuiste bestandskoppelingen
- Plaats Iversheim
- Bad Münstereifel-Iversheim
- Plaats Bad Münstereifel
- Station Bad Münstereifel
- Belbus
- Plaats Kall
- Station Kall
- Buitenlandse lijn 807
- Plaats Lechenich
- Lechenich Markt
- Plaats Liblar
- Station Erftstadt
- Buitenlandse lijn 808
- Plaats Mechernich
- Station Mechernich