Lijn 623 Hedel Oudewaai - Gorinchem Viaduct A15/Gomarus
Buslijn 623 | |
Vervoerder(s) | Juijn i.o.v. Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Setra S 417 GT-HD |
Rijdt sinds | 13 december 2015 |
Voorganger(s) | 679, 680 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits (ri. Gorinchem) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 623 rijdt van Hedel via Ammerzoden, Delwijnen, Nederhemert, Aalst, Zuilichem, Nieuwaal, Gameren en Zaltbommel naar Gorinchem.
Route
Halte | ||
↓ | Hedel, Oudewaai | |
Ammerzoden, Ammerzodenseweg | ||
Ammerzoden, Haarstraat | ||
Delwijnen, Delwijnsestraat | ||
Nederhemert, Nederhemertsekade | ||
Aalst, E.P. van Ooijenstraat | ||
Zuilichem, Zijlstraat | ||
Nieuwaal, Hogeweg | ||
Gameren, Middelkampseweg | ||
Zaltbommel, Leutsestraat | ||
Zaltbommel, Carpoolplaats | ||
Gorinchem, Nieuwe Hoven | ||
↓ | Gorinchem, Viaduct A15/Gomarus |
Geschiedenis
Op 13 december 2015 werden grote wijzigingen doorgevoerd in het schoolbusnet in het Rivierenland. De lijnen 679 en 680 werden samengevoegd tot lijn 623, die net als voorheen éénmaal in de ochtendspits van Hedel via onder meer Ammerzoden, Nederhemert, Aalst, Gameren en Zaltbommel ging rijden. Hoofdzakelijk werd de route van lijn 680 aangehouden, maar de bediening van Waardenburg kwam te vervallen.