Lijn 574 Gorinchem Station - Gelkenes Schoonhovense Veer
Belbuslijn 574 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 74 |
Frequenties
| |
Spits | zie lijn 74 |
Dal | zie lijn 74 |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | zie lijn 74 |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 574 rijdt van Gorinchem via Schelluinen, Goudriaan en Nieuwpoort naar Gelkenes.
Dienstregeling
- Deze lijn voert de belbusritten van lijn 74 uit.
- Van maandag- tot en met zaterdagavond wordt pas vanaf 21:00 uur gereden.
Route
Halte | ||
Gorinchem, Station | ||
Gorinchem, Beatrixziekenhuis | ||
Schelluinen, Rijksweg | ||
Giessenburg, Nieuwebrug | ||
Goudriaan, Provincialeweg | ||
Goudriaan, Achterland | ||
Nieuwpoort, Vijverhof | ||
Nieuwpoort, Dam | ||
Gelkenes, Schoonhovenseveer |
Geschiedenis
Lijn 574 ontstond op 11 december 2016 als nieuw lijnnummer voor de belbusritten van lijn 74.
Sinds 11 juli 2018 stopt lijn 574 richting Gorinchem ook bij de halte Giessenburg, Nieuwebrug.