Lijn 14 Grevenbicht Boulevard - Sittard Lange Voer
Voormalige buslijn 14 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Zuid-Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | 24 juni 2007 t/m 31 januari 2009 |
Voorganger(s) | 6, 8 |
Opvolger(s) | 14, 19, 119 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 14 reed van Grevenbicht via Obbicht, Born en Limbricht naar Sittard.
Route
Halte | ||
Grevenbicht, Boulevard | ||
Grevenbicht, Postkantoor | ||
Grevenbicht, Houtstraat | ||
Obbicht, Markt | ||
Born, Prins Bisdomstraat/MAVO | ||
Born, Mgr. Buckxstraat | ||
Born, Overweg | ||
Born, Parkweg | ||
Guttecoven, Beukenboomweg | ||
Limbricht, Bornerweg/Bentinckstraat | ||
Limbricht, Prov. Weg/Bovenstraat | ||
Limbricht, Prov. Weg/Dr. Nolensstraat | ||
Limbricht, Bradleystraat | ||
Limbricht, Dempseystraat | ||
Limbricht, Tunnelstraat/Lupinestraat | ||
Sittard, Parallelweg | ||
Sittard, Busstation/NS | ||
Sittard, Stadsschouwburg | ||
Sittard, Stadhuis | ||
Sittard, Kollenberg | ||
Sittard, Keulse Baan | ||
Sittard, Winston Churchilllaan | ||
Sittard, Romeinenstraat | ||
Sittard, Wehrerweg | ||
Sittard, Lange Voer |
Geschiedenis
Na aanhoudende klachten over het geheel nieuwe lijnennet, werd per 24 juni 2007 andermaal een nieuwe dienstregeling uitgebracht. De voormalige lijnen 6 en 8 werden samengevoegd tot een nieuwe lijn 14 tussen Grevenbicht, Sittard en Kemperkoul. De nieuwe lijn ging overdag een halfuurdienst en 's avonds een uurdienst rijden.
Op 1 februari 2009 werd de lijn "weer" geknipt bij station Sittard. Onder hetzelfde lijnnummer bleef een bus rijden tussen het Station en de Kemperkoul in Sittard, met een ongewijzigde route en dienstregeling. Tussen het Station en Grevenbicht gingen vanaf die datum de nieuwe lijnen 19 en 119 rijden.