Lijn SL6 Geldern, Bahnhof - Sankt-Antonius-Schule
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 4 dec 2017 om 22:51
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn SL6 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Städtische Dienste Geldern |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Geldern |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 5x/dag (deels belbus) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 3x/dag (deels belbus) |
Dal (vakantie) | 1x/dag (belbus) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn SL6 rijdt van Geldern via Vernum naar Hartefeld.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt drie keer gereden naar Hartefeld (één keer als belbus) en twee keer naar Geldern.
- In de daluren wordt drie keer gereden van Hartefeld naar Geldern, waarvan één keer als belbus.
- In de vakanties wordt éénmaal van Hartefeld naar Geldern gereden als belbus.
Route
Halte | ||
Geldern, Bahnhof | ||
Geldern, Markt | ||
Geldern, Michael Schule | ||
Geldern, Nordwall | ||
Geldern, Ostwall | ||
Geldern, Südwall | ||
Geldern, Friedhof | ||
Geldern, Gelderlandstadion | ||
Geldern, Ruwel Werke | ||
Vernum, Baersdonk | ||
Vernum, B9/Meiersteg | ||
Vernum, Meiersteg | ||
Vernum, Viernheimer Straße | ||
Vernum, Duisburger Straße | ||
Hartefeld, Hartefeld | ||
Hartefeld, Sankt Antonius Schule |