Lijn 621 's-Hertogenbosch Centraal Station - Sleeuwijk Tol West
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Voormalige buslijn 621 | |
Vervoerder(s) | Bravo (Arriva) |
Concessie | West-Brabant (2015-2022) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Citea |
Periode | 13 december 2015 t/m 9 december 2017 |
Voorganger(s) | 121 |
Opvolger(s) | 621 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 621 reed van 's-Hertogenbosch via Wijk en Aalburg, Veen, Andel, Giessen, Rijswijk en Woudrichem naar Sleeuwijk.
Dienstregeling
- Ochtendspits: Drie ritten van Sleeuwijk naar 's-Hertogenbosch en één rit van Wijk en Aalburg naar Sleeuwijk.
- Middagspits: Twee ritten van 's-Hertogenbosch naar Sleeuwijk.
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Leeghwaterlaan | ||
's-Hertogenbosch, Onderwijsboulevard | ||
's-Hertogenbosch, Koning Willem I-College | ||
's-Hertogenbosch, Jeroen Bosch Ziekenhuis | ||
's-Hertogenbosch, Vlijmenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Helftheuvelweg | ||
Wijk en Aalburg, Kromme Nol | ||
Wijk en Aalburg, Polstraat | ||
Wijk en Aalburg, Kortestraat | ||
Wijk en Aalburg, Aalburgsestraat | ||
Wijk en Aalburg, Anjelierstraat | ||
Wijk en Aalburg, Bergstraat | ||
Wijk en Aalburg, Perzikstraat | ||
Wijk en Aalburg, Robberdestraat | ||
Veen, Schmitzstraat | ||
Veen, Duizendmorgen | ||
Andel, Kammetweg | ||
Andel, Neerandelseweg | ||
Andel, Julianastraat | ||
Andel, Koningin Emmastraat | ||
Andel, Huiswerf | ||
Andel, Hoge Maasdijk | ||
Giessen, Parallelweg | ||
Rijswijk, Kruisstraat | ||
Rijswijk, Almweg | ||
Woudrichem, Veldweg | ||
Woudrichem, Het Rondeel | ||
Oudendijk, Jan Spieringweg | ||
Sleeuwijk, Vijverplein | ||
Sleeuwijk, De Hoogjens | ||
Sleeuwijk, Rijksstraatweg | ||
Sleeuwijk, Transvaal | ||
Sleeuwijk, Tol Oost | ||
Sleeuwijk, Tol West |
Geschiedenis
- Op 13 december 2015 werd de lijn geïntroduceerd. De twee ritten reden voorheen als lijn 121.
- Op 11 december 2016 werd de dienstregeling uitgebreid. In de ochtendspits reden twee extra ritten van Sleeuwijk naar ’s-Hertogenbosch en in de middagspits reden twee extra ritten van ’s-Hertogenbosch naar Sleeuwijk.
- Op 10 december 2017 werd het eindpunt verlegd van Sleeuwijk naar Werkendam. Lijn 621 ging meer ritten rijden.