Lijn MIDO Marchienne-au-Pont Place Astrid - Charleroi Beaux-Arts
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 3 aug 2017 om 18:53
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn MIDO in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Charleroi |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur (tot 15:00) |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn MIDO rijdt van Marchienne-au-Pont via Jumet, Lodelinsart en Dampremy naar Charleroi.
Route
Halte | ||
Marchienne-au-Pont, Place Astrid | ||
Marchienne-au-Pont, Rue de l'Égalité | ||
Marchienne-au-Pont, Terril Saint-Nicolas | ||
Marchienne-au-Pont, Rue Veine Chauwe | ||
Marchienne-au-Pont, Puits Saint-Charles | ||
Marchienne-au-Pont, Eglise | ||
Marchienne-au-Pont, Rue Royer | ||
Marchienne-au-Pont, Rue Peetermans | ||
Marchienne-au-Pont, Rue des Acacias | ||
Jumet, Cour Puissant | ||
Jumet, Rue de Marchienne | ||
Jumet, Gohissart | ||
Jumet, Rue de la Bienfaisance | ||
Jumet, Place de la Coupe | ||
Jumet, Rue Loos | ||
Jumet, Rue Mestdagh | ||
Jumet, Rue Destrée | ||
Jumet, Rue du Coucou | ||
Lodelinsart, Ouest | ||
Lodelinsart, Lidl | ||
Dampremy, Rue Maret | ||
Dampremy, Mestdagh | ||
Dampremy, Rue Jules Destrée | ||
Dampremy, Colruyt | ||
Dampremy, Piges | ||
Charleroi, Viaduc | ||
Charleroi, Ouest | ||
Charleroi, Eden | ||
Charleroi, Beaux-Arts |