Lijn 503 Leerdam Station - Lexmond Driemolensweg
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 1 aug 2017 om 13:06
Belbuslijn 503 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 703 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur, zie lijn 703 |
Dal | 1x/2 uur, zie lijn 703 |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 503 rijdt van Leerdam via Hei- en Boeicop naar Lexmond.
Dienstregeling
- Samen met lijn 703 wordt in de daluren een uurdienst verzorgt op het gezamenlijke traject.
Route
Halte | ||
Leerdam, Station | ||
Leerdam, Huis ter Leede | ||
Leerdam, Molenlaan | ||
Leerdam, Schaikseweg/Molenlaan | ||
Schoonrewoerd, Hoogeind | ||
Schoonrewoerd, Dorp | ||
Schoonrewoerd, Kortgerecht Blauwbijl | ||
Hei- en Boeicop, Nederlands Hervormde Kerk | ||
Hei- en Boeicop, Van Zuilenstraat | ||
Hei- en Boeicop, Zwaanskuikenbrug | ||
Lexmond, Driemolensweg |
Geschiedenis
Lijn 503 ontstond op 11 december 2016 als nieuw lijnnummer voor de belbusritten van lijn 703.