Concessie Oost-Brabant (2007-2014)
Oost-Brabant | |
---|---|
OV-autoriteit | Provincie Noord-Brabant |
Vervoerder(s) | Arriva |
Duur | 8 jaar |
Periode | {{{periode}}} |
Concessietabel - Concessiekaart |
Deze concessie wordt uitgevoerd door Arriva, die deze na aanbestedingsperikelen gewonnen had.
Inhoud
Lijnennet
Stadsdienst Oss
- Lijn 1 Oss, De Kempenaerstraat - Station
- Lijn 2 Oss, Rotonde Schalkskampweg - Station
- Lijn 3 Oss, Mettegeupelstraat - Station
- Lijn 4 Oss, De Kempenaerstraat - Station
Stadsdienst 's-Hertogenbosch
- Lijn 60 's-Hertogenbosch, P+R Vlijmenseweg - Markt
- Lijn 61 's-Hertogenbosch, Kruiskampsingel - Oosterplas
- Lijn 62 's-Hertogenbosch, Kruiskampsingel - Rompertpassage
- Lijn 63 's-Hertogenbosch Maasoever - Rosmalen Gemeentehuis
- Lijn 64 's-Hertogenbosch, Kruiskampsingel - Oosterplas
- Lijn 65 's-Hertogenbosch Station NS - Bokhoven Gravin Helenastraat
- Lijn 66 Vlijmen Deken van Baarstraat - Rosmalen Gemeentehuis
- Lijn 67 's-Hertogenbosch, Station NS - Troelstradreef
- Lijn 68 's-Hertogenbosch Maasoever - Vught Hertoglaan
- Lijn 69 's-Hertogenbosch Centraal Station - Vught Hertoglaan
- Lijn 70 's-Hertogenbosch, P+R De Vliert - De Parade
- Lijn 72 's-Hertogenbosch Station NS - Empel Bereklauw
- Lijn 73 's-Hertogenbosch, Station NS - Rompertpassage
- Lijn 74 's-Hertogenbosch Station NS - Rosmalen Grote Wielenlaan
- Lijn 80 's-Hertogenbosch, P+R Provinciehuis - De Parade
Streekbussen
- Lijn 23 Boxmeer Station - Helmond Station (wordt gereden door Hermes vanuit de concessie SRE)
- Lijn 25 Veghel Busstation - Helmond Station NS (wordt in het weekend gereden door Hermes vanuit de concessie SRE)
- Lijn 90 Grave Busstation - 's-Hertogenbosch Station NS
- Lijn 91 Uden Busstation - Cuijk Station
- Lijn 92 Grave Busstation - Cuijk Station
- Lijn 93 Gennep Busstation - Boxmeer Station
- Lijn 96 Zeeland Udenseweg - Oss Station NS
- Lijn 99 Nijmegen Centraal Station - Uden Busstation
- Lijn 121 Uden Busstation - Eindhoven Station NS (wordt gereden door Hermes vanuit de concessie SRE)
- Lijn 152 Oss Station NS - Eindhoven Station NS
- Lijn 155 Sint-Oedenrode Corridor - 's-Hertogenbosch Station NS
- Lijn 156 's-Hertogenbosch Station NS - Eindhoven Station NS
- Lijn 157 Oss Station NS - Eindhoven Station NS
- Lijn 158 Veghel Busstation - 's-Hertogenbosch Station NS
- Lijn 159 Veghel Busstation - 's-Hertogenbosch Station NS
- Lijn 160 Uden Busstation - 's-Hertogenbosch Station NS
- Lijn 162 's-Hertogenbosch Station NS - Oss Station NS
Buurtbussen
- Lijn 201 Maliskamp Lijsterlaan - Veghel Busstation
- Lijn 202 Heesch De Misse - Heeswijk-Dinther Zijlstraat
- Lijn 203 Liempde Raadhuisplein - 's-Hertogenbosch Station NS
- Lijn 204 Olland Pastoor Smitsstraat - Schijndel Kluisstraat
- Lijn 213 Vught Lunettenlaan - 's-Hertogenbosch Station NS
- Lijn 238 Grave Busstation - Boxmeer Maasziekenhuis
- Lijn 252 Herpen Alard van Herpenplein - Oss Station NS
- Lijn 253 Boerdonk Kerk - Lieshout Gemeentehuis
- Lijn 255 Boxmeer Maasziekenhuis - Venray Busstation
- Lijn 257 Schaijk Netjeshof - Oss Station NS
- Lijn 259 Landhorst Café Buitenlust - Rijkevoort Kerk
- Lijn 261 Nuland Rijksweg - Oss Station NS
- Lijn 292 Wilbertoord Kerk - Venray Busstation
- Lijn 296 Oss Station NS - Megen W. Kippstraat
- Lijn 299 Oirschot Sint Jorisstraat - Sint-Michielsgestel Kamperfoeliestraat
Voormalige lijnen
Materieel
Binnen het vervoersgebied worden de volgende bussen ingezet:
- VDL Berkhof Ambassador 200
- VDL Berkhof Procity
- Mercedes-Benz Sprinter
- Mercedes-Benz Citaro
- Dennis Dart/Alexander ALX200
Incidenteel worden nog ingezet: