Lijn 86 Den Haag Leyenburg - Rotterdam Centraal Station
Buslijn 86 | |
Vervoerder(s) | Veolia |
Concessie | Haaglanden streek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City, touringcar |
Frequenties
| |
Spits | 5x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 86 is de streekbus voor de verbinding tussen Schiedam en Den Haag. De lijn vertrekt vanaf OV-knooppunt Leyenburg, via busstation Naaldwijk rechtstreeks naar Maasland en Schiedam. In de ochtendspits rijdt de bus door naar het Centraal Station van Rotterdam en buiten de ochtendspits tot Schiedam Centrum.
Route
Halte | ||
Den Haag, OV Knooppunt Leyenburg | ||
Den Haag, Dedemsvaartweg | ||
Den Haag, Dr. H.E. Van Gelderlaan | ||
Den Haag, Zichtenburglaan | ||
Den Haag, Lozerlaan | ||
Den Haag, De Uithof | ||
Poeldijk, Teylingerlaan | ||
Poeldijk, Paul Captijnlaan | ||
Poeldijk, Dr. Weitjenslaan | ||
Honselersdijk, Nieuweweg | ||
Honselersdijk, Nederhof | ||
Honselersdijk, Strijplaan | ||
Naaldwijk, Industriestraat | ||
Naaldwijk, Verdilaan | ||
Naaldwijk, Pijle Tuinen | ||
Maasland, Viaduct | ||
Schiedam, Station Schiedam Centrum | ||
Rotterdam, Beukelsweg | ||
Rotterdam, Beukelsdijk | ||
Rotterdam, Henegouwerplein | ||
Rotterdam, Station Rotterdam Centraal |