Lijn 790 Weert Ziekenhuis - Heythuysen Gemeentehuis
Versie door Frankberg19 (overleg | bijdragen) op 2 mei 2017 om 12:39
Voormalige buurtbuslijn 790 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Limburg (2017-2031) |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | 11 december 2016 t/m 29 april 2017 |
Voorganger(s) | 190 |
Opvolger(s) | 790 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 790 reed van Weert via Tungelroy, Stramproy, Haler, Neeritter, Ittervoort, Grathem en Baexem naar Heythuysen.
Route
Halte | ||
Weert, Ziekenhuis | ||
Weert, Station | ||
Weert, Dries | ||
Weert, Dillenburg | ||
Weert, Nassaulaan | ||
Weert, Oranjeplein | ||
Weert, Klakstaartsteeg | ||
Tungelroy, Sint Barbaraplein | ||
Tungelroy, Tungeler Dorpsstraat | ||
Stramproy, Julianastraat | ||
Stramproy, Pastoor Greymansstraat | ||
Stramproy, Oude Trambaan | ||
Stramproy, Molenbroek | ||
Haler, Kerk | ||
Neeritter, Krekelbergplein | ||
Neeritter, Driessensstraat | ||
Ittervoort, Margarethastraat | ||
Ittervoort, Centrum | ||
Ittervoort, Leliestraat | ||
Ittervoort, Bedrijventerrein | ||
Grathem, Centrum | ||
Grathem, Lindestraat | ||
Grathem, Willem Alexanderstraat | ||
Grathem, Magrietstraat | ||
Baexem, Crematorium | ||
Baexem, Dorpstraat | ||
Baexem, Kennedystraat | ||
Baexem, Nieuwstraat | ||
Heythuysen, Huize Sint Charles | ||
Heythuysen, Belenbroeklaan | ||
Heythuysen, Vlasstraat | ||
Heythuysen, Tienderweg | ||
Heythuysen, SG Sint Ursula | ||
Heythuysen, Centrum | ||
Heythuysen, Doctor Smitslaan | ||
Heythuysen, Gemeentehuis | ||
Heythuysen, Oude Trambaan | ||
Geschiedenis
Op 11 december 2016 ging de nieuwe concessie Limburg van start. Lijn 790 nam buurtbus 190 over met bijna exact dezelfde route. Echter, werd er voortaan wel een regelmatige uursdienst gereden van maandag tot en met zaterdag overdag. Op 30 april werd de route gewijzigd, er werd in Weert niet meer doorgereden naar het ziekenhuis. Ook in Heythuysen wijzigde de route.