Lijn 665 Dreumel Nieuwstraat - 's-Hertogenbosch Rompertsebaan
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 25 mrt 2017 om 15:08
Buslijn 665 | |
Vervoerder(s) | Juijn Rossum i.o.v. Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Touringcar, VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 13 december 2015 |
Voorganger(s) | 665 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/ochtendspits (ri. 's-Hertogenbosch) 6x/middagspits (ri. Rossum) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 665 rijdt van Dreumel via Heerewaarden, Rossum, Kerkdriel, Velddriel en Hedel naar 's-Hertogenbosch.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden drie ritten van Dreumel naar 's-Hertogenbosch, waarvan twee naar Rompertsebaan en één naar het Centraal Station. Daarnaast rijdt er één rit van Rossum naar 's-Hertogenbosch Centraal Station.
- In de middagspits rijden zes ritten van 's-Hertogenbosch naar Rossum.
Route
Halte | ||
↓ | Dreumel, Nieuwstraat | |
Heerewaarden, De Buke | ||
Rossum, De Vaste Burcht | ||
Rossum, Julianaweg | ||
Alem, Rotonde | ||
Kerkdriel, Kloosterstraat | ||
Kerkdriel, Ronde Morgen | ||
Velddriel, N831/Wordenseweg | ||
Velddriel, De Geerden | ||
Hedel, Baronieweg | ||
Hedel, Prinses Beatrixstraat | ||
's-Hertogenbosch, Treurenburg | ||
's-Hertogenbosch, Hambakenweg | ||
's-Hertogenbosch, Orthen | ||
's-Hertogenbosch, Orthenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Baden Powellstraat | ||
's-Hertogenbosch, Aartshertogenlaan | ||
's-Hertogenbosch, Bruistensingel | ||
↑ | 's-Hertogenbosch, Station Oost | |
's-Hertogenbosch, Rompertsebaan |
Geschiedenis
Op 13 december 2015 werd de lijnvoering van lijn 665 aangepast. De route in 's-Hertogenbosch werd omgedraaid; de ritten gingen voortaan eerst naar het Station rijden, om vervolgens via de Bruistensingel naar de Rompertsebaan rijden. Daarnaast werden extra ritten aan de dienstregeling toegevoegd, zodat gedurende een korte periode een kwartierdienst geboden wordt in combinatie met lijn 165.