Lijn 836 Ouddorp De Kreek - Rotterdam Centraal Station
Nachtbuslijn 836 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Zaterdagnacht | 1 rit |
De bus rijdt in de nacht na de genoemde dag |
---|
Lijn 836 is een nachtbus en rijdt van Ouddorp, via Goedereede, Stellendam, Dirksland, Middelharnis, Sommelsdijk, Nieuwe Tonge, Oude Tonge en Achthuizen naar Rotterdam. Richting Ouddorp mogen de passagiers tot Oude Tonge instappen. Daarna mogen ze slecht uitstappen.
Route
Halte | ||
Ouddorp, Bernhardweg | ||
Ouddorp, Discotheek De Kreek | ||
Ouddorp, Hoge Pad | ||
Ouddorp, Station | ||
Goedereede, Vissersweg | ||
Stellendam, Busstation | ||
Stellendam, Dorp | ||
Melissant, Tunneltje | ||
Dirksland, Staakweg | ||
Dirksland, Ziekenhuis | ||
Dirksland, Schelpenpad | ||
Sommelsdijk, Krakeelstraat | ||
Middelharnis, Centrum | ||
Middelharnis, Gemeentehuis | ||
Sommelsdijk, De Sameritaan | ||
Sommelsdijk, Dorpsweg | ||
Nieuwe-Tonge, Provincialeweg N215 | ||
Oude-Tonge, Busstation | ||
Oude-Tonge, Stationsweg | ||
Achthuizen, Schaapsweg / N59 | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
Rotterdam, Beurs (alleen richting Rotterdam) | ||
Rotterdam, Centraal Station (alleen richting Ouddorp) | ||
Rotterdam, Weena |