Lijn 62 Delft Station Centrum - Nootdorp Centrum
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 21 jan 2009 om 15:05 (Nieuwe pagina: Lijn 62 behoort tot de concessie Haaglanden en wordt gereden door Connexxion. Deze lijn rijdt van Delft naar Nootdorp, via Ypenburg. In Nootdorp gaat deze lijn doordeweeks altijd verd...)
Lijn 62 behoort tot de concessie Haaglanden en wordt gereden door Connexxion. Deze lijn rijdt van Delft naar Nootdorp, via Ypenburg. In Nootdorp gaat deze lijn doordeweeks altijd verder als lijn 131 naar Pijnacker.
Inhoud
Dienstuitvoering
Frequentie
Maandag t/m Vrijdag
- Tussen 06.00 en 19.00: 2x per uur
- Tussen 19.00 en 0.00 : 1x per uur
Zaterdag
- Tussen 07.00 en 18.00: 2x per uur
- Tussen 18.00 en 0.00 : 1x per uur
Zondag
- Tussen 08.00 en 0.00 : 1x per uur
Materieel
Deze lijn is verplicht om met MAN Scout gereden te worden.
Route
Vanaf het station van Delft, wordt via WKC Zuidpoort gereden naar De Bieslandhof, van daaruit via de Brasserskade en Ypenburg naar Nootdorp Centrum. In Nootdorp gaat lijn 62 verder als lijn 131.