Lijn 426 Dortmund, Asseln Mitte S-Bahnhof - Wickeder Straße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 31 jan 2017 om 17:50
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 426 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DSW21 |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Dortmund |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | 2x/uur (vanaf 21:00) |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 426 rijdt van Dortmund Asseln via Kurl naar Husen.
Dienstregeling
- Deze lijn rijdt uitsluitend vanaf 21:00 uur 's avonds.
Route
Halte | ||
Dortmund, Lehnemannsweg | ||
Dortmund, Asseln Mitte Bahnhof | ||
Dortmund, Asseln Applerbecker Straße | ||
Dortmund, Zum Uhlenbrauck | ||
Dortmund, Küsterkamp | ||
Dortmund, Dreihausen | ||
Dortmund, Fleier | ||
Dortmund, Langerohstraße | ||
Dortmund, Flemerskamp | ||
Dortmund, Fohlenkampstraße | ||
Dortmund, Wicker Heck | ||
Dortmund, Lohheide | ||
Dortmund, Kurl Krankenhaus | ||
↑ | Dortmund, Mühlackerstraße/Kurl Bahnhof | |
↑ | Dortmund, Kurl Bahnhof | |
Dortmund, Haustenbecke | ||
Dortmund, Husener Straße | ||
Dortmund, Wickeder Straße |