Lijn NE13 Essen, Hauptbahnhof - Kettwig S-Bahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 23 jan 2017 om 15:18
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Nachtbuslijn NE13 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | EVAG |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Maandagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
Dinsdagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
Woensdagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
Donderdagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
Vrijdagnacht | 1x/uur |
Zaterdagnacht | 1x/uur |
Zondagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn NE13 rijdt van Essen Hauptbahnhof via Rüttenscheid en Messe naar Kettwig.
Route
Halte | ||
Essen, Hauptbahnhof | ||
Essen, Philharmonie | ||
Essen, Witteringstraße | ||
Essen, Rüttenscheider Stern | ||
Essen, Martinstraße | ||
Essen, Alfredbrücke | ||
Essen, Messe/Gruga | ||
Essen, Sommerburgstraße | ||
Essen, Karstadt HV | ||
Essen, Bredeney Friedhof | ||
Essen, Asey | ||
Essen, Watteramt/LANUV | ||
Essen, Am Treppchen | ||
Essen, Abzweig Flughafen | ||
Essen, Jugendhaus | ||
Essen, Meisenburg | ||
Essen, Pierburg | ||
Kettwig, Im Teelbruch | ||
Kettwig, Gewerbegebiet Kettwig | ||
Kettwig, Schwimmbad Kettwig | ||
Kettwig, Wupperstraße | ||
Kettwig, Mainstraße | ||
Kettwig, Neckarstraße | ||
Kettwig, Schmachtenbergstraße | ||
Kettwig, Schumannstraße | ||
Kettwig, Wilhelmstraße | ||
↓ | Kettwig, Kettwiger Markt | |
Kettwig, Ringstraße | ||
Kettwig, Bahnhof |