Lijn N82 Münster, Amelsbüren Süd - Rudolf-Diesel-Straße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 2 okt 2016 om 09:42 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{Nieuwedrgl2}} {{LijnInfo |buitenland=ja |dienstregeling=2016 |lijnnr=N82 |lijncat=82 |land=Duitsland |vervoerder=Stadtwerke Münster |concessie=VGM |lijnsoort...')
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Nachtbuslijn N82 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Münster |
Concessie | VGM |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 10 oktober 2016 |
Voorganger(s) | N81, N82, N85 |
Frequenties
| |
Maandagnacht | 2x/uur (tot 01:00) |
Dinsdagnacht | 2x/uur (tot 01:00) |
Woensdagnacht | 2x/uur (tot 01:00) |
Donderdagnacht | 2x/uur (tot 01:00) |
Vrijdagnacht | 1-2x/uur |
Zaterdagnacht | 1-2x/uur |
Zondagnacht | 2x/uur (tot 01:00) |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn N82 rijdt van Münster Amelsbüren via Hiltrup, Berg Fidel, Preußenstadion, Hauptbahnhof, Zentrum, Rumphorst en Coerde naar Kleimannbrücke.
Dienstregeling
- Deze lijn rijdt vanaf 21:00 uur.
- Tussen 21:00 en 00:00 uur wordt 2x/uur gereden vanaf Wolbeck Markt naar An der Kleimannbrücke gereden afwisseld via de Zumbuschstraße en Angelmodde Kirche.
- Na 00:00 uur wordt 1x/uur gereden tussen Am Tiergarten en An der Kleimannbrücke. Er wordt richting Kleimannbrücke via Angelmodde gereden en in de richting van Am Tiergarten via Hiltruper Straße, hierdoor ontstaat een ringlijn.
Route
Halte | ||
Amelsbüren, Süd | ||
Amelsbüren, Am Dornbusch | ||
Amelsbüren, Davertstraße | ||
Amelsbüren, Kirche | ||
Amelsbüren, Schule | ||
Amelsbüren, Plutoweg | ||
Amelsbüren, Pater Kolbe Straße | ||
Amelsbüren, Raringheide | ||
Münster, Hansestraße | ||
Münster, Sternkamp | ||
Münster, Amelsbürener Straße | ||
Münster, Rückertstraße | ||
Münster, Langestraße | ||
Münster, Nimrodweg | ||
Münster, Hiltrup Schulzentraße/Stadthalle | ||
Münster, Hohe Geest/Hiltruper Museum | ||
Münster, Hülsebrockstraße | ||
Münster, Herz Jesu Krankenhaus | ||
Münster, Merkureck | ||
Münster, Westfalenstraße | ||
Münster, Vennheideweg | ||
Münster, Drachterstraße | ||
Münster, Hülsenbusch | ||
Münster, Sporthalle Berg Fidel | ||
Münster, P+R Preußenstadion | ||
Münster, Düesbergweg | ||
Münster, Königsweg | ||
Münster, Metzer Straße | ||
Münster, Alter Schützenhof | ||
Münster, Sankt Joseph Kirche | ||
Münster, Goebenstraße | ||
Münster, Ludgeriplatz | ||
Münster, Hauptbahnhof | ||
Münster, Eisenbahnstraße | ||
Münster, Altstadt/Bült | ||
Münster, Theater Münster | ||
Münster, Standesamt | ||
Münster, Lotharingerstraße | ||
Münster, Neubrückentor | ||
Münster, Maximilianstraße | ||
Münster, Kanalstraße | ||
Münster, Pumpenhaus/Lublinring | ||
Münster, Niedersachsenring | ||
Münster, Hoher Heckenweg | ||
Münster, Rumphorstweg | ||
Münster, Braseweg | ||
Münster, Sibeliusstraße | ||
Münster, Meerwiese/Begegnungszentrum | ||
Münster, Josefine Mauser Straße | ||
Münster, Königsberger Straße | ||
Münster, Görlitzer Straße | ||
Münster, Coerde | ||
Münster, Coerheide | ||
Münster, Dachsleite | ||
Münster, Ziegeleiteich | ||
Münster, Coerder Liekweg | ||
Münster, Gewerbegebiet Kleimannbrücke | ||
Münster, Rudolf Diesel Straße |
Geschiedenis
Op 10 oktober 2016 werd de gehele stadsdienst van Münster opnieuw opgezet. Het eindpunt bij de Kleimannbrücke bleef gehandhaafd, echter werd er vanaf het Hauptbahnhof via Berg Fidel en Hiltrup naar Amelsbüren gereden. Hiermee werden de routes van lijnen N81 en N85 deels overgenomen.