Lijn C7 Rheine, Bustreff - Bürger Straße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 11 sep 2016 om 19:19
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn C6 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | StadtBus Rheine |
Concessie | VGM |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Rheine |
Materieel | MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur (ochtend) 2-3x/uur (middag) |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2-3x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur (vanaf 13:30) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn C6 rijdt van Rheine via Catenhorn en Hauenhorst naar Mesum.
Dienstregeling
- In de ochtendspits een aantal extra ritten naar de scholen in Rheine; er wordt dan ook een frequentie van 4x/uur geboden over het gehele traject. In de middag wordt dit in de omgekeerde gedaan.
- Zaterdag na 16:00 uur wordt nog maar 1x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Rheine, Bustreff | ||
Rheine, Gartenstraße | ||
Rheine, Karolinenstraße | ||
Rheine, Melkeplatz | ||
Rheine, Mittelstraße | ||
Rheine, Darbrookstraße | ||
Rheine, Bühnertstraße | ||
Rheine, Emsland Gymnasium | ||
Rheine, Waldhügel | ||
Rheine, Habichtshöhe | ||
Catenhorn, Up de Deipe | ||
Catenhorn, Schule | ||
Catenhorn, Reithalle | ||
Hauenhorst, Eisenbahnstraße | ||
Hauenhorst, Am Hilgenfeld | ||
Hauenhorst, Dorfplatz | ||
Hauenhorst, Eichendorffstraße | ||
Mesum, Asemann | ||
Mesum, Rheinerstraße Mitte | ||
Mesum, Katholische Kirche | ||
Mesum, Dechant Römer Straße | ||
Mesum, Holländer Straße | ||
Mesum, Bahnhof | ||
Mesum, Engelstraße | ||
Mesum, Winterbrockstraße | ||
Mesum, An der Schmiede | ||
Mesum, Kuckucksweg | ||
Mesum, Klein Berliner Ring | ||
Mesum, Nasiger Straße | ||
Mesum, Bürger Straße (2x/uur gekoppeld aan lijn C6) |