Lijn 655 Leer, Kortheemsterweg - Pastorenkamp
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 29 jul 2016 om 10:52 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |buitenland=ja |dienstregeling=2016 |lijnnr=655 |land=Duitsland |vervoerder=Janssen |concessie=VEJ |lijnsoort=Schoolbus |stad=Leer |frequentie_spits=...')
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 655 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Janssen |
Concessie | VEJ |
Lijnsoort | Schoolbus |
Stadsdienst | Leer |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (ri. Möörkenschule) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 3x/dag (ri. Nüttermoor) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 655 rijdt van Nüttermoor via Leer Emspark en Möörkenschule naar Pastorenkamp.
Dienstregeling
- In de ochtend rijdt één rit naar Möörkenschule en één rit naar Conrebbersweg.
- In de middag rijden drie ritten van Pastorenkamp naar Nüttermoor. De laaste rit rijdt niet via de Eichenwallschule.
Route
Halte | ||
Nüttermoor, Kortheemster Weg | ||
Nüttermoor, Siel | ||
Nüttermoor, Nüttermoor Straße/L1 | ||
Nüttermoor, Eisenstraße | ||
Nüttermoor, Neuhauser Straße | ||
Nüttermoor, Kleimaker | ||
Nüttermoor, Kloster Thedinga | ||
Nüttermoor, Klostermühle | ||
Leer, Eisinghausen | ||
Leer, Mooräcker | ||
Leer, Kreuzung/Emspark | ||
Leer, Barkei | ||
Leer, Lütje Weg | ||
Leer, Eichenwallschule | ||
Leer, Logaer Weg/Gutenbergschule | ||
Leer, Möörkenschule | ||
Leer, Ubbo Emmius Gymnasium | ||
↓ | Leer, Conrebbersweg | |
↑ | Leer, Pastorenkamp |