Lijn 136 Essen Erbach - Oberhausen Anne-Frank-Realschule
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 22 jun 2016 om 23:18
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 136 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | MVG, STOAG |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 136 rijdt van Essen Haarzopf via Mülheim Heißen, Mülheim Dümpten en Oberhausen Hauptbahnhof naar Oberhausen Anne Frank Realschule.
Dienstregeling
- In de avonduren rijdt slechts de helft van de ritten tussen Mülheim Friesenstraße en Mülheim Hauptbahnhof.
Route
Halte | ||
Essen, Erbach | ||
Essen, Reineke Fuchs Straße | ||
Mülheim, Wasserturm | ||
Mülheim, Schwarzenbergstraße | ||
Mülheim, Sunderplatz | ||
Mülheim, Rondell | ||
Mülheim, Felackerstraße | ||
Mülheim, Haarzopfer Straße | ||
Mülheim, Kleiststraße | ||
Mülheim, Eichbaum | ||
Mülheim, Heißen Schwimmbad | ||
Mülheim, Heißen Kirche | ||
Mülheim, Geitlingstraße | ||
Mülheim, Folkenbornstraße | ||
Mülheim, Hinnebecke | ||
Mülheim, Hänflingstraße | ||
Mülheim, Theodor Storm Straße | ||
Mülheim, Freiherr von Stein Straße | ||
Mülheim, Nordstraße | ||
Mülheim, Gustav Heinemann Schule | ||
Mülheim, Schule Nordstraße | ||
Mülheim, Heidkamp | ||
Mülheim, Neuer Friedhof | ||
Mülheim, Frintroper Straße | ||
Mülheim, Damaschkeweg | ||
Mülheim, Dümpten Friedhof | ||
Mülheim, Katharinenstraße | ||
Mülheim, Agnesstraße | ||
Mülheim, Barbarakirche | ||
Mülheim, Mariannenweg | ||
Mülheim, Grüner Weg | ||
Mülheim, Magdalenenstraße | ||
Oberhausen, Dümpterkamp | ||
Oberhausen, Rolandstraße | ||
Oberhausen, Höffmannstraße | ||
Oberhausen, City Ost | ||
Oberhausen, Luise Albertz Halle | ||
Oberhausen, Hauptbahnhof | ||
Oberhausen, Marktstraße | ||
Oberhausen, Anne Frank Realschule |